Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Info za ljubitelje kiča.

Do sada najlepša i najkvalitetnija snežna kugla koju sam videla u Srbiji je u Coin Casi, prečnik min 15 cm sa postoljem, u postolju muzička kutija sa prigodnom božićnom melodijom. Unutra ima raznih motiva. Ključno je da kad se protrese sneg polagano i dugo pada, a ne u roku od 5 sec kao kod uobičajenih kineskih (i ova je NRK znam, znam ali je bolja). Cena 3300 dinara.

Edited by halloween
Link to comment

Da li se u Srbiji neko bavi izradom satova od starih vinilskih ploca? Kolegi sa posla treba, gugl daje samo hrvate a ubedjen sam da sam video i ovde negde.

U kom smislu izradom?

Moj ortak to napravio sam pošto je kupio onaj mehanizam kutijicu kod kineza...Mislim da nije komplikovano jedino treba vremena...

Link to comment

Kad sam u Lilly apoteci spomenuo Mentoklar prodavačica mi je preporučila Provick mast iz njihovog programa - LINK. Odlično deluje kod zapušenog nosa, a ublažava bol kad me strefi migrena.

izgleda da se radi o proizvodu sličnom prastarom "vicks" koji je super i kojim sam se lečio kao klinac od svega mogućeg a tabletama od upale grla. preporuka ako je to, to

Link to comment

Da li se u Srbiji neko bavi izradom satova od starih vinilskih ploca? Kolegi sa posla treba, gugl daje samo hrvate a ubedjen sam da sam video i ovde negde.

 

 

kupi se odvojeno mehanizam ima kod kineza/na pijaci zavrne,ako hoce neke brojeve isece/oznaci po zelji i gotovo..ja sam u tinejdz danima pravila od cd-a i znam da nije problem..najveci problem moze biti naci lepe kazaljke ali kontam da se dosad povecao izbor

 

evo npr http://www.dots.com.hr/ideja2go/retro-zidni-sat/

Edited by ivy
Link to comment

Nesto sumnjam da bi se cimao da pravi i sece sam. Koliko sam skapirao on bi da neko izreze u gornjem delu neki oblik ili docrta brojeve i naravno ugradi meanizam.

 

Gugl baca samo rezultate iz Hrvatske :(

Link to comment

Не знам да ли има по већим бензинским пумпама, једне године је имало.

Халовен, мени не иде баш у главу да моја општина на улазу на гранитним плочама држи џакове, можда развозе по већим улицама, у мом запећку сигурно јок

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...