Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Imate spisak onih koji su pozvani i spisak ovih koji su na pripremama. 

 

Na stranu besmisleno izdrkavanje (ko li je taj što je ljut jerbo je očekivao poziv u A tim?), otkazivanje Jokića je x100 problematičnije i šteti reprezentaciji u odnosu na sve ove little helper-e sa dna kace.  

dobro, jokic je jedan ovih je 25. uvek ce se naci neko ko nece da igra za a tim, ali ovde ocigledno bas niko nije hteo da igra, a djordjevicu je i po ranijim komentarima ta selekcija bitna. 

Link to comment

rakicevic, dobric, apic, davidovac, lazarevic, jaramaz, novak, rebic, avramovic, miljenovic, radicevic, stevanovic od poznatijih...andric i pot odradili prvi trening i kad su videli o cemu se radi i oni otkazali.

 

 tejic i nepoznati kls i koledz su pristali da igraju.

Solidan broj ovih igrača zna da su im kapaciteti limitirani i da su šanse da dobace do A selekcije ravne nuli. Pot, Avramović i Andrić, na primer. MIslim da njih uopšte ne dotiče što ih Đorđević neće više zvati.

 

Veći problem su ovi klinci koji su tu oko dvadesetih ili još mlađi i koji važe za talente za koje se veruje da mogu da uđu u reprezentaciju jednog dana. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Ma "klincima" je ubačena u glavu priča "...ma oni zavise od vas. Reprenzaticija je ništa bez vas, ne obazirite se na savez i stručni štab i njihova upozorenja, radite po svome..."

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Nikola Kalinić o igranju za reprezentaciju:

"Da li je kod tebe nekad dolazilo u pitanje učešće u reprezentaciji?

„Razmišljao sam mnogo puta. Ne mogu ja da lažem. Svi razmišljamo o tome posle 80 utakmica u sezoni, posle ne znam koliko povreda. Ne osećaš leđa, kolena, zglobovi te bole, izvrćeš ih svaki dan na ulici zato što su labavi. Naravno da razmišljaš kao 'hajde batali, zašto da ja rizikujem zdravlje, a da ništa ne dobijem'. Ja ovo sada prvi put kažem javno – možete to slobodno da stavite, sada otvoreno pitam sve te koji kritikuju nas ili nekoga ko se ne odazove – ko bi došao i odvojio dva meseca svog života svake godine".

"To je maltene godinu dana za šest godina da radiš nešto za svoju državu, koja je OK, vratila ti je, dobijao si neke nagrade kada si osvojio što ti niko ne garantuje da ćeš osvojiti, a one su male u odnosu na neke nagrade koje dobijaju druge reprezentacije. Evo, pitam sada – koliko ljudi bi u Srbiji odvojilo dva meseca svog života da radi nešto za državu? Da ode da radi kao što je nekada bila radna akcija, da gradi puteve, zgradu, bilo šta, da spremi svoju ulicu. Koliko njih bi radilo dva meseca ni za šta? Pa onda mogu da nas shvate i još da shvate da u ta dva meseca može da se dogodi svako jutro ili svako veče povreda koja može da te osakati".

Link to comment

Solidan broj ovih igrača zna da su im kapaciteti limitirani i da su šanse da dobace do A selekcije ravne nuli. Pot, Avramović i Andrić, na primer. MIslim da njih uopšte ne dotiče što ih Đorđević neće više zvati.

 

Veći problem su ovi klinci koji su tu oko dvadesetih ili još mlađi i koji važe za talente za koje se veruje da mogu da uđu u reprezentaciju jednog dana. 

 

Iako se slazem sa procenom - ti Potovi i Andrici nikada nece uznapredovati u klasu vise sa takvim stavom.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...