Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

chekaj, socijalni eksperiment je na koncu ipak samo eksperiment. i on ga radi iz ljubavi? zabavlja se ko ovi koncepti kod nas?

 

 

Nije on previse glup.On radi posao za koji je placen , na ovaj ili onaj nacin.I ne smeta mu da povremeno ispadne glup u javnosti.

A da li su glupi oni koji ga "duže" i govore mu "to samo melji..." to je druga stvar... 

 

 

Pa to i hocu da kazem, on radi ovo iz neke koristi naravno (i ljubav je korist :P ). Ko je ono bese pominjao da prima nekih 2000e za nesto? Ili je to netacno? 

 

Jedino ako je odlepio potpuno, sto ne mozemo iskljuciti naravno. Ali ukoliko je uracunljiv, nema sanse da nije svestan gluposti koje pravi. Znaci, ili radi zadatak za lovu ili za "nauku" (marketinsku i medijsku). Ili i jedno i drugo istovremeno. Spojio lepo i korisno.  

Edited by Sludge Factory
Link to comment

to ko da izmishlja polio vakcninu, samozrtvujuci se putem. sada cu da osmislim 1 drushtveni eksperiment u marketinshke svrhe gde cu da ispadam tupcha na otprilike sve teme, pa ce lichno mene ljudi da blate, psuju, prave na budalu, razvlache ko kesu, imenom i prezimenom. on ko da je marina abramovic lichno :o

Link to comment

A jbg, jel bio nekad u Idolima? Umetnicki koncept mu nije stran  -_-

 

S obzirom na to da je laz zavladala svetom, a terciraju joj ignorisanje cinjenica, zamagljivanje stvarnosti i pravljenje opste konfuzije i meteza u kom ljudi koji povrsno prate stvari vise ne razlikuju istinu od neistine, krle samo radi na usvajanju i razvoju novih tehnika manipulacije. 

Link to comment

kul. 2 nedelje pomrachenja, praznik za srpsku pamet :s_w:

pazte se vampira samo, oće oni da nalete ako se noć oduži, snimili i film o tome. mada, to je bilo u zimskim uslovima. ne znam kako se manifestuju leti...  ^_^

Link to comment
  • 3 weeks later...

a jebemti, još će mi krlo i milivojević postati jedina konstanta u životu: sve dok ih gledam sa suprotne obale znam da nisam skroz zglajznula  :lolol:

ostali aspekti života su već nijanse sivog, al ovo je brate crno-belo pa na liniju.  ^_^

Edited by Joshua
Link to comment

glup je a misli da je pametan. nagora kombinacija. mislim na krla. a sto se dr tice....citala sam onaj tekst, od pocetka je mizogen. pomenuti cedomorke u vezi sa ovim slucajem je takva zamena teza, a kad ih je vec stavio u neku korelaciju ne pomenuti da su i cedomorke najcesce u postpartalnoj psihozi ili postnatalnoj depresiji itd, polus ne pomenuti da je ubica  ocigledno poremecen i opasan, pa samim tim opasan i po dete i da je to razlog zasto nesrecna zena nije htela da se vidja sa detetom. nemam reci. jako maliciozno. i onda se nadje onaj fejsbucar da objasni kako pucanstvo nije shvatilo sta je premudri hteo da kaze. spremni smo za handmaid's tale....

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...