Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

lomacenko je apsolutni car, ne znam ko moze da mu stane na put...

 

pobedila i ona dva druga ukrajinca koje trenira njegov cale. izgleda da je matori kljuc uspeha, mada je taj njihov odnos donekle i bizaran. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

gledo sam, al ne pazljivo jer sam bio cirke. imam utisak da nije bilo zanimljivo.

 

gledo sam danas snimak porter - berto, dosta prljava borba al moze da se gleda...

Link to comment

Antoni J je snažan ko konj i bije ko sveti Ilija, ali pitanje je da li ima srce lava? Još ga nismo videli u nekom velikom ratu i sve mečeve je prilično lako rešavao. Dilian W mu je najteža borba do sad bila i Dilian se tu nije obrukao, štaviše fino se tukao. Drugo, nisam pratio ništa vezano za Klička u poslednje vreme i ne znam koliko je spreman, ako bude 100% fit i bude opustio desnu ruku, a ne ko protiv Fjuria, nekako mi čini da je sve moguće, mada mi je to nerealnija opcija.

 

Plašim se da ne bude da do 8-9 runde ne vidimo ništa od boksa. Sasvim je moguće da mi je pogrešna percepcija, ali ja Antonija vidim kao štrebera

koji je svestan svoje snage, neko ko se striktno drži plana i retko ga hvata neko ludilo da se otkači i radi neke stvari u afektu, al opet i Kličko je poslednju deceniju takav. Tako da, moja realnija procena je da će onaj koji bude imao utisak da gubi na poene posle 8-9 runde da krene malo žešće, da ćemo tad videti malo finog boksa i da će na kraju ipak odlukom sudija dobiti onaj bokser koji je u prvim rundama stekao kapital.

Edited by Remi
Link to comment

i ja se plasim smaracine. kolko god da ne volim trashtalk i sve te gluposti, ovi se s druge strane nekako previse respektuju.

 

opet, sve se nesto nadam da ce joshuu da ponese atmosfera i da ce da krene na nokaut, a onda je sve moguce...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...