Jump to content
IGNORED

Stoni tenis


Lord Stef

Recommended Posts

Muškarci su izgubili od Brazila. Karakašević se prilično izblamirao, gubio je od nekih anonimusa, kukao je posle u Žurnalu kako je prosuo silne bodove za olimpijske kvalifikacije, ne znam sad hoće li uopšte ići u Rio.

 

Inače mi evropski stoni tenis sve više deluje kao smejurija kad vidim da Primorac, Samsonov i Kreanga još žare i pale, Sev i Person su isto do skoro bili aktivni. One silne Kineskinje po evropskim reprezentacijama u ženskoj konkurenciji da i ne pominjem. 

 

 

bold: Tacno, moja greska ( Karakasevic jedini dobio, 3:2 ) . :)

 

bold 1: Isto tacno. :D

Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lord Stef

    16

  • stoutspectacledbold-head

    15

  • askeladden

    10

  • Grandilof

    7

Moracu malo opet da pocnem aktivnije da pratim, smanjio sam dosta otkako se Wang Liquin oprostio, njegov forehand za mene je nesto najjace sto sam tu video.

 

Osiba, jedini, izgibe muski. Ima dupe da ispomeraju Djikeu sto je, jedini, poduvao set u finalu. :D Kinezi bi ovo lagano uzeli sve i bez dvojice od trojca Ma, Djike, Ksu, jer na klupi su im jos bili Bo Fang i Fan Zendong.

 

Englezima alal ona stvar ( da ne kazem kurac! ), bronzica pravo niotkuda! :Hail:

 

Cini mi se da su ova dvojica uzeli po medalju u singlovima prosle godina na WC, tamo se deli bronza valjda. Haos koliko su jaki.

 

I sta koji klinac, otkad Englezi igraju TT ?  :huh:

Link to comment

Englezima se neviđeno otvorio žreb, nisu uopšte igrali sa Azijatima, plus su dobili Nemačku bez Bola i Ovčarova. Mada u svakom slučaju zaista jeste ogroman uspeh, pogotovo što su poprilično namučili Japan u polufinalu, dva meča su izgubili sa 3-2. 

Edited by Halvard
Link to comment

Pa klasika, Kinezi su jedno 3 koplja ispred svih ostalih, a nema naznaka da ce im neko prici u neko dogledno vreme. Nadao sam se da ce to biti Japanci, ali MIzutani se tradicionalno usere protiv kineskih igraca, a Koki Niwa i Kenta Matsudaira stagniraju, posle odlicnih juniorskih rezultata i nekih spektakularnih partija protiv top igraca.

 

Samo polako, jebat' ce ih ovaj malac ( ! ) : http://www.tabletennisdaily.co.uk/forum/showthread.php?12090-Tomokazu-Harimoto-Tribute-2016       :wub:

Moracu malo opet da pocnem aktivnije da pratim, smanjio sam dosta otkako se Wang Liquin oprostio, njegov forehand za mene je nesto najjace sto sam tu video.

 

 

Cini mi se da su ova dvojica uzeli po medalju u singlovima prosle godina na WC, tamo se deli bronza valjda. Haos koliko su jaki.

 

I sta koji klinac, otkad Englezi igraju TT:huh:

 

bold: Bo izgubio finale od Maa ( a na putu do toga finala mu tukao i Djikea i Ksu Ksina ), Fanu bronca.

 

bold1 :

 

evropski stoni tenis sve više deluje kao smejurija

 

:D  Danas svi igraju taj ping pong, eto i Indija, Pakistan...

Link to comment
  • 1 year later...
  • 11 months later...
1 hour ago, Nesh said:

Na SK2 Srbija - Engleska, kvalifikacije za Evropsko prvenstvo. Vodimo 2:0. 

 

Kako to, pa juce zavrseno svetsko u timskoj (naravno Kinezi rutinski), Engleze sam video valjda u cetvrtfinalu...

Link to comment
3 minutes ago, Grandilof said:

 

Kako to, pa juce zavrseno svetsko u timskoj (naravno Kinezi rutinski), Engleze sam video valjda u cetvrtfinalu...

 

Nemam pojma, bio je direktan prenos, a zaboravio sam da pogledam zavrsetak zbog snookera. Ne znam sta je bilo na kraju.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...