Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Pozicija Rona Denisa ovde zaista jeste fascinantno teska, i Paculla je postavila odlicnu hipoteticku dilemu u svoj onoj kombinatorici: sta ako je ALO peti, a HAM sesti? Apsolutno sam siguran da je Denis ozbiljan i iskren u (nekonkurentnoj) politici jednakog tretmana, ali sta uraditi tada? Ako se naredi da Alonso ode u boks (kao sto je to u Kini uradio Masa), doci ce do favorizacije jednog vozaca a la Skuderija, ali ako ne - gubi se titula. Sigurno je jedino da ne bih voleo da budem u kozi Rona Denisa u tu nedelju.. a verovatno ni on.

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hajde navedi molim te, koja su to namestanja bila?
Nameštanja oko sipanja goriva i menjanja guma, ili da daju Hamiltonu manje goriva da bude brži na startu , Alonsu da sipaju više, greške u boxu i slično , zatim naređenja ekipe ...Svašta je moguće jer McClaren Mercedes (Ronn Denis) je više puta pokazivao naklonost ka Hamiltonu nego ka Alonsu kao dvostrukom šampionu.
Link to comment

da zanemarimo sto je vecina spomenutih stvari plod alonzove maste i frustracije. kad se napise: meklaren je pokazivao vecu naklonost prema hamiltonu nego prema alonsu, dvostrukom sampionu, to implicira da bi dvostruki sampion trebalo da ima naklonost, jer je dvostruki sampion. timovi biraju taktiku koja ce im doneti najvise poena/titula => para, i nema da se place posle.

Link to comment
Kad smo vec kod Alonsa, koliko su tocne insinuacije da Alonso ipak odlazi iz MCc-a?
Današnji Bild piše da je raskinuo ugovor sa McL i potpisao sa Renaultom, što znači da je to 200% tačno. Edited by alberto.ascari
Link to comment
Današnji Bild piše da je raskinuo ugovor sa McL i potpisao sa Renaultom, što znači da je to 200% tačno.
Fino. Bit ce bolje i za njega i za Mc. :) Edit: nista, upravo si editirao. Znaci ipak Renault. Bila su i neka suskanja za Ferrari. Edited by Ziza
Link to comment
Fino. Bit ce bolje i za njega i za Mc. :) Nesto se suskalo da ce Alonso prijeci u Ferrari, iako, spominjao se i Renault. Zna li se u koji team prelazi?
U Ferrari ne, nama ne treba rat u kući, RAI je puno plaćen i dobro radi svoj posao, MAS je u timu dugo, uradio je solidan posao ove godine a menadžer mu je mladi Todt. Znači, dok je tamo tata, biće i sin, biće i MAS, nisam hteo da ovo zvuči kao da je MAS u timu zbog protekcije, ja ga gotivim. Neka žuta štampa je pisal da bi Toyota ponudila 150Mio USD za trogodišnji ugovor. Mislim da je najrealnija varijanta Renault, ALO 1, KOV 2, FIS napolje a mladi Piquet ko zna gde, možda u USA, pošto već celu godinu računa da će sesti u FIS auto. Videćemo iduće nedelje
Link to comment
Massa produžio ugovor sa Ferrarijem do 2010.
Prestiže me. To je dobro, ja Massu gotivim i mislim da je mesto zaslužio. Da li to znači da Todt ima još jaču poziciju i da se povratak Rossa Browna odlaže videćemo uskoro. U svakom slučaju je dobro imati stabilizovan tim u naredne dve godine, a pre svega pre poslednje odlučujuće trke.
Link to comment
ne volim kimija al meklareni ne zasluzuju titulu zbog muljavine oko ferarijevih podataka. nadam se da ce se alonso vratiti u reno pa da navijam za njega na miru
I ja se nadam da ce se vratiti u Reno pa da mogu da navijam za Mclaren na miru :D
Link to comment
I ja se nadam da ce se vratiti u Reno pa da mogu da navijam za Mclaren na miru :D
A meni ostaje sizofrena situacija - Mclaren i Kimi Raikonen! angry.pngNego kako stoji racunica? Ako je Alonso drugi, Hamilton moze biti i peti? Ili sam lose sabirao sva ona 2. 3. 4. i ostala mesta u dosadasnjem sampionatu?
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...