Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

samo da se cekiram medju ove sto su evoluirali (sto kaze mau). doduse voda koju pijem je iz cisterni/bistijerni, vodovoda prekoputa nema, a i more na rosama je sigurno cistije nego u igalu. ali cenim da su devedesete, provedene u krasicima izgradile moj imunitet za sva vremena.

 

sigurno i nas dugogodisnji trening sigurno daje rezultate, primetim to po prijateljima u gostima s godine na godinu. nisu tako 'izdrzljivi' kao mi, forumski bokelji™.

Edited by foto
Link to comment

ja sam se već prijavljivao na bolesnivatsap dok sam bio u pre desetak dana HN. ove godine i ćerka i ja fasovali dvodnevni stomačni virus.

prethodne tri godine (2xHN + 1xPetrovac) nas mimoišlo.

kod nas garantovano nije imalo veze sa uličnom hranom.

Link to comment

I morska voda je zagađena u Novom. Nipošto se ne kupati iza tunela prema Igalu, niti na Žalu. Interesantno, voda na Škveru, među onim jedrilicama i čamcima je čista i tamo se kupaju lokalci. A turisti im se smeju i onda odu u onu kanalizaciju na Žalu.

 

...ali cenim da su devedesete, provedene u krasicima izgradile moj imunitet za sva vremena.

 

Isti slučaj. Majko mila, kad se samo setim.

Link to comment

I morska voda je zagađena u Novom. Nipošto se ne kupati iza tunela prema Igalu, niti na Žalu. Interesantno, voda na Škveru, među onim jedrilicama i čamcima je čista i tamo se kupaju lokalci. A turisti im se smeju i onda odu u onu kanalizaciju na Žalu.

 

 

Isti slučaj. Majko mila, kad se samo setim.

saci ga najebo kod mustanga

Link to comment

Inače, lepa jesen, mada prognoziraju kišu narednih dana. Lovćen i Štirovnik sa moje terase:

 

8cqToFg.jpg

aih, zastaje dah. sad te razumem sto ti se ne ide u civilizaciju...prelepo. svaka cast kako si namestio sebi da uzivas i radis u isto vreme.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...