Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ovo je Mita. n503590678_134184_3219.jpgTrebao je nositi i prezime 'od Salajke' (po jednom delu NSa), ali prezime mogu davati samo uzgajivacnice.Ime je dobio po porodicnom prijatelju koji je u nasoj kuci imao svoju cetkicu za zube. Mita je bio pesnik i veoma sposoban covek i znalo se da cemo buduceg psa zvati po njemu. Mitu Psa smo iz ledgla izabrali tako sto smo stavili tanjir sa mlekom u boks, a Mita je bio prvi koji je dosao da proba mleko. To je tom leglu bio i prvi obrok koji nisu uzeli sa sise majke Voše. Nisam ga dresirao jer nisam hteo psa koji zivi po komandi i za ovih 12 godina se ne secam perioda kada je bio miran. Uvek je skako lajao, odlepljivao za kerusama u teranju. Ne znam koliko je tacno visok, ali znam da je tezak 20kg, sto je jedno 5 kila vise od proseka.Pre 9 dana, 22. Oktombera smo mu proslavili i 12. rodjus. Sada je nesto mirniji, jer je vec poceo proces okostavanja, redje dize nogu kada pisa i nekada se oklizne na stepenicama. Dajemo mu dve vrste posebne hrane za starije pse, koje treba da sprece proces okostavanja, plus su tu neke nimalo jeftine tablete. Nazalost to i ne pomaze, a debeli mi sve cesce tiltuje na stepenicama. Takodje imamo frku i sa ocima, jer je poceo da slepi, sto je cesta pojava kod Snaucera. Ja kada ga odvedem kod veterinara obicno se sjebem totalno, jer znam da ga za neko vreme od godinu dve mozda vise nece biti, a druzili smo se taman pola mog zivota, sto se tice njega znamo se 84 godine, minus tri ljudske nedelje kada je bio sa majkom. n503590678_134186_3751.jpgn503590678_134187_4013.jpgn503590678_134188_4312.jpgn503590678_134185_3519.jpg

Link to comment
Ovo je Mita. n503590678_134184_3219.jpgTrebao je nositi i prezime 'od Salajke' (po jednom delu NSa), ali prezime mogu davati samo uzgajivacnice.Ime je dobio po porodicnom prijatelju koji je u nasoj kuci imao svoju cetkicu za zube. Mita je bio pesnik i veoma sposoban covek i znalo se da cemo buduceg psa zvati po njemu. Mitu Psa smo iz ledgla izabrali tako sto smo stavili tanjir sa mlekom u boks, a Mita je bio prvi koji je dosao da proba mleko. To je tom leglu bio i prvi obrok koji nisu uzeli sa sise majke Voše.
genuine autonomaško kuče. wink.gif
Link to comment

srela juce devojku, zaustavi se da vidi Idifixa pa kaze kako je njen baset imao 16 godina kad je umro. lepo je cuti za tako duboku starost do tada imamo puuno vremena :) Idifix proslavio 6 godina:DSC02036-1.jpgDSC02025.jpgDSC02021.jpg

Link to comment

pre par dana, kod cobanovog odmora (gde se desava sve sto je bitno, jel'), prolaze momak i cura, oboje sa po mini psom. oblacno vece, mada asfalt krcka, hladno, pa je grad cistiji, i tako dva psa setaju svoje stanodavce. mini kerusa je radoznala, pa bega, i onda je gazdarica doziva: 'k....o, k....o'. ja:'kako se zove?'ona:'k.....'ja:'tako se ja zovem'ona, sve joj neprijatno:'jao...pa...izvini :('

Link to comment
pre par dana, kod cobanovog odmora (gde se desava sve sto je bitno, jel'), prolaze momak i cura, oboje sa po mini psom. oblacno vece, mada asfalt krcka, hladno, pa je grad cistiji, i tako dva psa setaju svoje stanodavce. mini kerusa je radoznala, pa bega, i onda je gazdarica doziva: 'k....o, k....o'. ja:'kako se zove?'ona:'k.....'ja:'tako se ja zovem'ona, sve joj neprijatno:'jao...pa...izvini :( '
To se i meni deshavalo za vreme studija, non stop sam, kad sam isao do faxa, prolazio pored Tasha, gde je jedna zena dozivala svog Erdela "Uroseeee", ja se svaki put okrecem, dok nisam shvatio u cem je stvar. :lol:
Link to comment
pre par dana, kod cobanovog odmora (gde se desava sve sto je bitno, jel'), prolaze momak i cura, oboje sa po mini psom. oblacno vece, mada asfalt krcka, hladno, pa je grad cistiji, i tako dva psa setaju svoje stanodavce. mini kerusa je radoznala, pa bega, i onda je gazdarica doziva: 'k....o, k....o'. ja:'kako se zove?'ona:'k.....'ja:'tako se ja zovem'ona, sve joj neprijatno:'jao...pa...izvini :('
lepo ime -_-
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...