Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hitno potrebna pomoć!Komšinica je spasila dva mačeta, izbačena na ulicu.Mačići se trenutno nalaze u hodniku zgrade.sdc13909.jpgsdc13908.jpgsdc13910.jpgsdc13907.jpgKontakt: dzastin.kejs@hotmail.com

Edited by cika tale
Link to comment
  • 1 month later...

Poklanjam ženku Akita inu. Stara je 9 godina.. Jako je lepa, ali nažalost zbog nemogućnosti držanja moram da je udomim. Psa sam našla na ulici. Ispostvailo se da veterinar, kod kog sam otišla sa njom, zna prvobitnog "vlasnika" koji navodno nije mogao više da je drži, pa ju je poklonio. Imamo njen pedigre. Prilično je draga i jako mi je žao što moram da je udomljavam, ali već imam mužjaka Akite.

Link to comment
o crap :(
Ma strashno je to da neko svoju zivotinju ostavlja na ulicu a ziveo je s njom 9 godina.Moj Otelo ima sada 9 godina. Pas ( moze i macka) sa 9 godina zivota stara je zivotinja.Vishe ne mozesh da je vaspitavash, cak dobija i neke neprijatne manire da postaje tvrdoglava,pokusava da ti nametne svoju volju i stalno neka nadmetanja ko je lukaviji i ko ce koga zayebati.Osim toga, pocinje i vreme kada se javljaju i prve kostobolje,dlaka vishe nije onako lepa i sjajna kao sto jebila,zubi takodje, polako pocinju da ne vide i ne cuju ( fala Bogu kod mog pCeta to josh niju slucaj,ali gledam druge zivotinjke u svom okruzenju) tako da niko nece uzeti psa sa 9 godina zivota da ga udomljuje.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Mali zuti macak od mozda ni mesec dana kojeg smo juce nasli u praznom kamionu gradskog zelenila ispred nase zgrade drzimo od juce u kucnom pritvoru na terasi, do daljenjeg, kad je nosimo na stand za udomljavanje. Vec imamo dve mace u kuci, od kojih mladja je prilicno neprijateljski nastrojna prema novajliji [kao i generalno antisocijalno raspolozena, kao i genealno anti- :lol: ]DSC01068.jpgDSC01069.jpgDSC01074.jpgDSC01075.jpgDSC01076.jpgUopste nije whiny whatsoever, a strasno je nezahtevan, umiljat i pametan: od tri kakanja dvaput je pogodio gde treba :)

Link to comment
  • 1 month later...

Ovaj muškić je još preostao od četvoro braće i sestara. Star je dva meseca. Ruska plava mačka, rasan. Cijena prava sitnica.fotografija0418.jpgfotografija0437.jpgOvo je mama:fotografija0109.jpgInformacije na:ruska_plava@yahoo.com

Link to comment

U zapuštenom i razrušenom dvorištu na Karaburmi, pre oko dva meseca, okotila se kuja Mrvica i na svet donela OSAM malih, preslatkih kuca... Dok su bili bebe bilo im je dovoljno ovo staro dvorište, ali sada su počeli i na ulicu da izlaze, a i hrane nema dovoljno pa su omršavili i dom im je potreban što pre!!Ako želiš kucu ili znaš nekoga ko bi je želeo, izaberi jednu, za malo pažnje i hrane, ona će ti pokloniti svu svoju ljubav i postaće ti najverniji prijatelj... ♥

copyofdscf6637.jpgdscf6607.jpgdscf6615.jpgdscf6649b.jpgdscf6655.jpgdscf6663n.jpgdscf6666b.jpgdscf6631.jpg

ako ima zainteresovanih -> markica.i@gmail.com

Edited by kuku
Link to comment

ozbiljno razmišljam da uzmem mačku. u našoj maloj zajednici se lome koplja oko obične, avlijske mačke kojoj treba topli dom (to bi ja) i ruske plave (to bi zajednica). htela bih baš mini mačence, da od početka bude sa nama, onako malo, šašavo i pufnasto. :wub: laki, aj na pm kolko je cijena prava sitnica. zaboravi, ne umem baš mnogo da čitam.želja za mini mačetom i dalje postoji.

Edited by MaryPoppins
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...