Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

62p i jos 2 igraca sutra

 

GAZI

 

Svaka cast. Kod nas je najbolji Redoran sa 46 poena posle prvog dana.

 

Zato Svarog i ja, u derbiju druge polovine tabele, proslavljamo svaki poen kao da je gol na Mundijalu postignut.

Posle prvog dana, moji Sigurdson i Kolasinac jure dva poena, koje grcevito brane Svarogovi Ziru i Acu.

Link to comment
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Svaka cast. Kod nas je najbolji Redoran sa 46 poena posle prvog dana.

 

Zato Svarog i ja, u derbiju druge polovine tabele, proslavljamo svaki poen kao da je gol na Mundijalu postignut.

Posle prvog dana, moji Sigurdson i Kolasinac jure dva poena, koje grcevito brane Svarogovi Ziru i Acu.

 

Mrtvog Zirua cu verovatno da sutnem za par kola, a Atsua sam doveo pred ovo kolo i to kao vejvera i silno sam se obradovao bio... kad ono prc.

 

Posteno si me dobio, provedite se lepo u klupskom restoranu veceras.

Link to comment

Moje zadovoljstvo prvom krštenom partijom u ovoj sezoni potrajaće onoliko koliko mi je potrebno da se setim da kao što mi se čitav tim raspomamio u ovom kolu tako će se raspasti u sledećem - to je jedan od osnovnih postulata ove igre. I baš tada mi nailazi Prslin :(

Link to comment

Немам ја сиротан ни девет здравих играча. Да ми је тим коњ, пуцао бих му у главу. Честитам. :(

Link to comment

Mrtvog Zirua cu verovatno da sutnem za par kola, a Atsua sam doveo pred ovo kolo i to kao vejvera i silno sam se obradovao bio... kad ono prc.

 

Posteno si me dobio, provedite se lepo u klupskom restoranu veceras.

 

Hvala Svaroze. Sve najbolje u nastavku sezone.

 

Dobro je sto se ovonedeljno mucenje zavrsilo, a jos je bolje sto su i tri srecna boda pribelezena. Valjda ce i Morata biti boljeg zdravlja u narednim mecevima.

 

Sledece kolo protiv Liverpuldjana. Necu se iznenaditi kad bas protiv mene zaigraju kako treba i naplate za sve ovo sto ih nije islo u prvim kolima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da je Sigurdson sutirao penal, a ne Runi jos bi i bilo neke sanse za preokret. Ovako, cestitke Behemotu na zasluzenoj pobedi. Neigranje Morate i Gylfijevo statiranje me deprimira.

Link to comment

Sudar velike imperije i armije nevernika otpočeo je sitnim čarkama između dve izvidnice. Trebalo je da i jedni i drugi ubeleže po dva killa ali je predvodniku neverničke izvidnice oduzeto koplje zbog toga što je bilo duže i teže od standarda koje propisuje EU. Tako je imperija obezbedila početnu prednost od 2-1.

 

Nevernici, pak, imaju svoje heroje. Njihove šok-trupe danas će predvoditi Džemo Grozni koji je samo par dana pred bitku promenio dobavljača koksa i jasno je kao dan da će danas na bojnom polju raspucati bulju svakom na koga naiđe i upisati minimum 12 killova.

 

Bitku će otvoriti onaj ludak sa njihovih odbrambenih položaja, Cezar od Srbije, koji će najpre da odbije sve što budem bacio na njega a onda će još da povede neku kontru i razbije moj mučeni bok. To će nevernicima doneti 11 killova ukupno.

 

Ono što će verovatno odlučiti bitku su Kaurinove taktičke snage koje predvodi Deli-Alija, prebeg iz imperijalnih redova. U poslednjih 6 bitaka koje je vodio za nevernike, samo jednom je napravio nešto značajno ali bezgranična mržnja koju gaji prema ruci koja ga je nekada davno hranila učiniće da u nedelju napravi dva proboja kroz moje linije i dva puta sačuva bokove drugim jedinicama. 21 kill, ukratko.

 

Naravno jedna od te dve zaštite bokova biće ona kada njegov saborac Direk bude probijao, što donosi još 8 killova Kaurinu.

 

Ostatak neverničke vojske neće ništa uraditi osim što će se pojaviti na Fantazistanu i dodati po neki individualni kill tu i tamo. To će na kraju dogurati neverničke horde do 60 killova. Za to vreme moje spahije će uzalud krpiti odbrambene linije a elitne janičarske jedinice će napadati na pogrešnim pravcima. Taktičare nemam otkako je Deli Alija prebegao i od onda sanjam 50 killova kao ne znam kakvo dostignuće. Ukratko, potrebno je čuda da se dese pa da mi dobri Allah pobedu donese. Nevernici izgleda imaju bolju komunikaciju sa svojim prorocima.

 

Idemo, Svarog-Kaurine. Da sabljama fantaziju delimo.

Edited by Redoran
Link to comment

Sudar velike imperije i armije nevernika otpočeo je sitnim čarkama između dve izvidnice. Trebalo je da i jedni i drugi ubeleže po dva killa ali je predvodniku neverničke izvidnice oduzeto koplje zbog toga što je bilo duže i teže od standarda koje propisuje EU. Tako je imperija obezbedila početnu prednost od 2-1.

 

Nevernici, pak, imaju svoje heroje. Njihove šok-trupe danas će predvoditi Džemo Grozni koji je samo par dana pred bitku promenio dobavljača koksa i jasno je kao dan da će danas na bojnom polju raspucati bulju svakom na koga naiđe i upisati minimum 12 killova.

 

Bitku će otvoriti onaj ludak sa njihovih odbrambenih položaja, Cezar od Srbije, koji će najpre da odbije sve što budem bacio na njega a onda će još da povede neku kontru i razbije moj mučeni bok. To će nevernicima doneti 11 killova ukupno.

 

Ono što će verovatno odlučiti bitku su Kaurinove taktičke snage koje predvodi Deli-Alija, prebeg iz imperijalnih redova. U poslednjih 6 bitaka koje je vodio za nevernike, samo jednom je napravio nešto značajno ali bezgranična mržnja koju gaji prema ruci koja ga je nekada davno hranila učiniće da u nedelju napravi dva proboja kroz moje linije i dva puta sačuva bokove drugim jedinicama. 21 kill, ukratko.

 

Naravno jedna od te dve zaštite bokova biće ona kada njegov saborac Direk bude probijao, što donosi još 8 killova Kaurinu.

 

Ostatak neverničke vojske neće ništa uraditi osim što će se pojaviti na Fantazistanu i dodati po neki individualni kill tu i tamo. To će na kraju dogurati neverničke horde do 60 killova. Za to vreme moje spahije će uzalud krpiti odbrambene linije a elitne janičarske jedinice će napadati na pogrešnim pravcima. Taktičare nemam otkako je Deli Alija prebegao i od onda sanjam 50 killova kao ne znam kakvo dostignuće. Ukratko, potrebno je čuda da se dese pa da mi dobri Allah pobedu donese. Nevernici izgleda imaju bolju komunikaciju sa svojim prorocima.

 

Idemo, Svarog-Kaurine. Da sabljama fantaziju delimo.

Brate Redorane, moraces da mi das adresu od tog nargila bara, da svratim, kad jednog lepog dana budem pohodio Stambol. :)

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Sudar velike imperije i armije nevernika otpočeo je sitnim čarkama između dve izvidnice. Trebalo je da i jedni i drugi ubeleže po dva killa ali je predvodniku neverničke izvidnice oduzeto koplje zbog toga što je bilo duže i teže od standarda koje propisuje EU. Tako je imperija obezbedila početnu prednost od 2-1.

 

Nevernici, pak, imaju svoje heroje. Njihove šok-trupe danas će predvoditi Džemo Grozni koji je samo par dana pred bitku promenio dobavljača koksa i jasno je kao dan da će danas na bojnom polju raspucati bulju svakom na koga naiđe i upisati minimum 12 killova.

 

Bitku će otvoriti onaj ludak sa njihovih odbrambenih položaja, Cezar od Srbije, koji će najpre da odbije sve što budem bacio na njega a onda će još da povede neku kontru i razbije moj mučeni bok. To će nevernicima doneti 11 killova ukupno.

 

Ono što će verovatno odlučiti bitku su Kaurinove taktičke snage koje predvodi Deli-Alija, prebeg iz imperijalnih redova. U poslednjih 6 bitaka koje je vodio za nevernike, samo jednom je napravio nešto značajno ali bezgranična mržnja koju gaji prema ruci koja ga je nekada davno hranila učiniće da u nedelju napravi dva proboja kroz moje linije i dva puta sačuva bokove drugim jedinicama. 21 kill, ukratko.

 

Naravno jedna od te dve zaštite bokova biće ona kada njegov saborac Direk bude probijao, što donosi još 8 killova Kaurinu.

 

Ostatak neverničke vojske neće ništa uraditi osim što će se pojaviti na Fantazistanu i dodati po neki individualni kill tu i tamo. To će na kraju dogurati neverničke horde do 60 killova. Za to vreme moje spahije će uzalud krpiti odbrambene linije a elitne janičarske jedinice će napadati na pogrešnim pravcima. Taktičare nemam otkako je Deli Alija prebegao i od onda sanjam 50 killova kao ne znam kakvo dostignuće. Ukratko, potrebno je čuda da se dese pa da mi dobri Allah pobedu donese. Nevernici izgleda imaju bolju komunikaciju sa svojim prorocima.

 

Idemo, Svarog-Kaurine. Da sabljama fantaziju delimo.

 

Сањам како летим преко огољене планине, а испод мене само камен и понеки закржљао жбун... И летим тако високо, високо, у тамни облак, и одједном мрак свуда. Кад соко сиви се појави, приближи ми се и пружи крило своје. Ја га ухватим и зажмурим само. Осећам да се спуштамо ниже, назад на ону исту планину. Крикну соко, ја отворим очи и видим на самом врху да вила седи и да ме соко води право ка њој. Кад спустим ноге на камен приђем јој и клекнем а она ме помази по глави ”Реци, добри ратниче, каква те је мука натерала чак овамо и какав савет тражиш?”. ”Редоран Бег стиже, госпо. Не знам како ћу са њим и његовом војском.”. Она уплиће косу своју златне боје, погледа ка небу, па ка вртлетима испод нас...Најзад прозбори: ”Е јебига и ти сад баш, ајд дај нешто лакше. Ту си ионако угасио, он има Кејна, не знам чему си се и надао безвезе.”.

Link to comment

Teško je reći dal h2h više mrzi mene ili ja njega, ali to je prilično oduvek bilo tako. Navikao sam, ne primam više k srcu :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...