Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

ima i na rapidsrb cool.gif
Ma ima gde hoćeš, ali ja sam ti neki old fashioned tip - bionja ili tv, ostalo me ne drži u fokusu. Imam prilično ozbiljne makine za gledanje, solidno popunjen hard sa filmovima, održavam se na torentima, fino se snalazim sa rezanjem, ali džaba; naviklo to na film subotom u 8 uveče, tv dramu ponedeljkom u 8, Kino-oko četvrtkom, Hronike FEST-a i to ti je to; kao da pokojni Nebojša Đukelić još uvek bira moj filmski raspored.A možda je gledanje na tv samo dobar izgovor da me niko ne dira, pošto posle nema. Ništa pauza, ništa seckanje zbog klonje, telefona, večere ili prodavnice.Vino se ne doliva, žena se ne dojebava, film blablabla.
Link to comment
& Odmah nakon njega na istom kanalu još jedna filmčina:Nosferatu: Phantom der Nacht (1979)Uloge: Klaus Kinski, Isabelle Adjani, Bruno GanzRežija: Werner Herzoghttp://www.youtube.com/watch?v=i7wQ2VUudb4
Wtf?! Pa ko će da izdrži celu noć, sunce ti jebem, biće ujutro zenke kao kašike. Mogao bi baš HRT i nekom reprizom da nas obraduje.Gledao sam Nosferatua u bionji još kad je bio aktuelan(doduše, kod nas je verovatno stigao sa par godina zakašnjenja), ali šta god se pojavi iz Hercog-Kinski kuhinje ne sme se propustiti, makar ceo vikend prespavao. Ja, doduše nisam gledao samo onaj poslednji, ali Gnev božiji ili Fickaraldo sigurno ne bi bili samo obnovljeno gradivo, nego i uzbudljivo otkrivanje momenata propuštenih na prvo gledanje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...