Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Moram priznati da sam napravio puter od badema. I pojeo.

 

Mada moram da priznam da moj sencor od 300w radi, ali samo na prazno. Čim mi daš nešto da secka - šlajfuje. Ja stvarno ne znam to da koristim jebote.

 

Sad sam ubacio bundevino seme u neki blender sličnog kvaliteta, a žena tercira kako se nešto oseti. Ionako blender nije za to. Onaj mali nož razbaci sve po zidovima i onda vrti na prazno. Tu fali tečnosti.

 

Jebo me pas ako se uhvatim tih zajebancija opet.

Link to comment

:)

 

ako ti se razbacuje na zid case, ubaci jos bundeve. nisam nikad pravila s bundevom, al to semenje je masno, ne vidim razlog da se dodaje jos masnoce, ko kod kikirikija na primer.

 

vidi slike.

 

https://www.eatingvibrantly.com/simple-homemade-pumpkin-seed-butter/

 

nema odustajanja sad kad ste krenuli. nemojte da budete sasa i slavica jankovic maslaca od kostunjavog voca, skini skramu s case i napred do pobede :D

Edited by darling
Link to comment

Ma ja sam. Nego mi se u trenu svideo taj padež. Ona služi da broji dead kitchen appliances. Solidno je ispalo na kraju. Sa medom funkcioniše besprekorno. Moja prostata peva neku up-tempo muziku sada.

Link to comment

hol nju level je kad na kraju u mlin ulijes istopljenu crnu cokoladu, bzbzbz nekoliko puta (skupice se, zgrudvace se, pomislices kakvo je ovo sranje, sta mi je ovo trebalo, zasto sam je slusao), a onda dolivas malo po malo mleka i pratis sta se desava s masom. kad si zadovoljan gustinom i konzistencijom, napravio si domacu nutjelu :)

Edited by darling
Link to comment

ja minijaturu mogu samo greškom da napravim  -_-

 

sad sam zvao ovog pčelara, medara što me navuko na svoj med. kaže javiće se kasnije na dodeli diploma je. 

kao pravi diler. da ti prvo besplatno, a onda se igra hard to get. kriziram  :cry: .

Link to comment

hol nju level je kad na kraju u mlin ulijes istopljenu crnu cokoladu, bzbzbz nekoliko puta (skupice se, zgrudvace se, pomislices kakvo je ovo sranje, sta mi je ovo trebalo, zasto sam je slusao), a onda dolivas malo po malo mleka i pratis sta se desava s masom. kad si zadovoljan gustinom i konzistencijom, napravio si domacu nutjelu :)

Domaca nutela.Jos jedan od svetih gralova PPP...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...