Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

3. Girl dies playing World of WarcraftBack in 2005 a Chinese girl nicknamed "Snowly" died of exhaustion after playing the MMORPG World of Warcraft for three days in a row. She was preparing to kill the Black Dragon Prince, other players explained, hence why she had no time to rest between the game sessions.Interestingly enough, her fellow game players held a virtual funeral inside the game, as reported by Yahoo News China.
Užas!
Čudi me da u tom članku o bizarnim incidentima nije bilo više reči o ovome. Tačno je da je devojka umrla od iscrpljenosti ili čega već posle tri dana neprekidnog igranja Warcrafta, i tačno je da je dosta drugih igrača smislilo da bi bio lep gest da joj organizuju virtuelnu sahranu u World of Warcraft. Napisali su taj plan, i pozvali druge ljude u toj okolini da se pridruže sahrani, i da ih niko ne uznemirava.Naravno, našla se grupa momaka sa čudnim smislom za humor, napravila im zasedu na virtuelnom ispraćaju, i razbiše ih sve ko dete zvečku :lol: Sve su čak i snimili, okačiše na youtube:Traje skoro osam minuta, ali slobodno preskočite prva dva minuta gde se samo pokazuju postovi iz internet diskusija o ovome. Onda kreće montaža: prvo pokažu grupu ratnika kako se spremaju za pokolj, onda malo prikažu ogroman red ljudi koji se polako okuplja na ispraćaj, pa se menjaju, sa maestralno odrađenom muzikom - sekvence koje prikazuju napadače prati "Where Eagels Dare" od Misfitsa, a sekvence "sahrane" tiha, duhovna muzika.
Link to comment
jbt, kakvi idioti ovi koji su napravili CoD4. Sramotno je kratka. Sad cu da probam Orange Box :)
CoD4 nije ni zamišljen kao nekakva duga epopeja, već kao brutalna i intenzivna multiplej igra.Orange Box je krš i apsolutni pokazatelj kako PC igračka industrija propada. Urade jednu igru koja je u svoje vreme bila revolucija (Half Life 1), od tih para kupe CounterStrike franšizu čiji nisu bili autori, onda naprave mlak nastavak ne-daj-Bože-da-odstupimo-od-bilo-čega-iako-je-gejming-promenjen-samo-tako, naravno dobiju tone pohvala od pičaka i jajarskih reviewera sa raznih sajtova (često plaćenih), preorijentišu se na poslovanje sa steam serverima i na dobijanje keša od reklama i distribucija, jebe im se za igru, prave nastavak 6-7 godina pa onda na svake 2 godine neka bedna epizoda u kojoj se ama baš ništa ne promeni i za koju je ozbiljnom timu dovoljno nedelju dana da je završi i slično. I tako...I to još jedna od najuspešnijih kompanija. A jaka™ imena sa konzolnog tržišta uspeju da izbace i po 2 hita godišnje, različitih žanrova i to svaki vrh u svom žanru. Posle će kao konzole biti krive za propast PC industrije, a ne lenštine iz firmi kao što je Valve.
Link to comment
gamer.gif
Upish smajli :lol:
Ako vas ikad uhvati nostalgija za igricama ranih devedesetih, evo rešenja - DosBox, freeware koji emulira DOS operativni sistem, čak su mu namestili i emulaciju za stari, dobri SoundBlaster 16. Pre godinu i nešto ga nisam voleo, bio je mnogo bagovit, pola igara nije radilo kako valja, a svaka DOS emulacija je spičila CPU na konstantnih 99%. Sada izgleda da su svi ti problemi rešeni.Ah, memories... :heart:
Mene ta nostalgija drmala pre par godina, samo sto su moji najlepsi igracki dani su vezani za Amigu 500 :wub:Ko hoce da se podseti/proba ima odlican emulator za to - WinUAE, a od igrica prepuruka za:- Moonstone (krvavo zabavna igra, bukvalno :))107958826000qr9.png- Mega-lo-Mania (kul strategija, predje se za jedno popodne)- Walker (old school pucacina, i to kakva !)- International Karate (smejurija - tri igraca, svako za sebe)1187607962-00.png- Lemmings (radi i multiplayer 1vs1 sa dva misha ! :))- UFO: Enemy Unknown (verovatno najbolja igra svih vremena)PSTrebalo bi odvojiti poseban Retro topic da se ne bi zagadio ovim aktuelnim 3D smecem
Link to comment

Jedine dve igre koje igram, su FM2008 i PES2008.PES igram već treću sezonu. Tri puta sam ga upalio dok sam sam kući, ali nekad, dođe par ortaka, i to već prestaje prijateljstvo a počinje PES...

Link to comment
  • 2 weeks later...
- UFO: Enemy Unknown (verovatno najbolja igra svih vremena)PSTrebalo bi odvojiti poseban Retro topic da se ne bi zagadio ovim aktuelnim 3D smecem
ima li negde download za neki UFO? uuuuhhh kako sam slatko ovo cepao sa sve onim crack-om za neograničenu lovu!!!neko pomenu i svetove kompjutera iz 1994... eh ta vremena,,,, a kad se setim kad sam prvi put u "svetu kontejnera" video opis za colonization :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :wub: :wub: :wub:
Link to comment
i Civ. Samo još ovaj krug...
eh civ je posebna priča... ima važan udeo u mom odrastanju... sa civ1 preko civ2 a onda 2002 u australiji poslednjih 100 au$ vadim na civ3 umesto majci poklon da kupim :lol: ... pa zatim brižljivo skidan civ4 preko torenta... joj, a znaaaam da sam mogao fakultet na vreme da završim :mellow:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...