Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

 

 

Vinom ne mogu da se odradim na brzinu kao zestinom, pa nije pogodno za drinkanje solo.

 

Vinom ne mogu da se odradim na brzinu kao zestinom, pa je zato pogodno za cirkanje u drustvu.

 

 

Pa baš zato ga treba uživati uz onog ko najviše voliš, tj. u mom slučaju, uz mene.

 

(A ni ovo o količini nije bez veze, stvarno nalazim da većina koju poznajem pije jako jako malo, ako i uopšte. Sve neki health fanatici. Moram da nađem bolje društvo).

Link to comment

Ma ja pijem premnogo, ali fakat nikad sama. Fali mi ta žica koja je posve gotivna.

Nije ti to loše. Još si u izdanju u kom se sigurno sapliću preko sebe da ti ponude piće, a kad budeš okružena samo sa 10 mačaka, stvarno neće biti cool da piješ. Ali evo kako moja sestra Hippie coolira sama uz vino i Tom Waitsa, kao da sam je ja lično zamišljao.

Link to comment

 prilican drul i problem mi stvaras ovom pricom poslednjih par dana.

 

 

+1. sad mi se baš pije, a inače nisam neki frekventni pijač viskija

Link to comment
  • 3 weeks later...

Prvi pokušaj pravljenja travarice u životu, više nego uspeo: stavio ivu (trava iva od mrtva pravi živa), kantariona, hajdučke trave, vrijeska, listove sušene koprive, sušene kore od neprskane pomorandže, zalio šljivovicom (žao mi je što nisam imao dobru lozu) zatvorio teglu i ostavio na suncu.

 

Već posle četri dana je bomba, stajaće mesec i više dana na suncu i dobiću koncentrat koji ću kasnije razblaživati običnom rakijom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pocela prica negde na chit-chatu pa reko da nastavim:

Sta radite kad je rakija prejaka?

Jel "secete" sa necim ili ostavljate da se "smiri'?

E da cime merite uopste?

Dok sam pekao na placu svoju sljivu sa ujakom imao sam celu skalameriju, sad vec dve godine ne pecem i ispao sam iz fazona...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...