Jump to content
IGNORED

uskoro stize


mustang

Recommended Posts

fotka i svetlo su u neraskidivoj vezi sa scenografijom i kostimom, jedno bez drugog ne ide nikako

a ovo(nemanjići) su preskupi produkciono i pitanje je koliko će se dati love za to

 

msm jebeš bitku bez masovne scene i bar 200 ljudi u kadru pod punim kostimom, a takvih i sličnih scena treba da bude u svakoj epizodi

koliko sam video ovaj trejler, vojin ima odoru ko car lazar u kosovskom boju, svi radili beljenje zuba u poslednjih 6 meseci...

 

pa ne ide to tako

al ajd da sečekam(o)

Link to comment
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bright Billy

    9

  • mustang

    6

  • Ajant23

    5

  • Pečorin

    5

fotka i svetlo su u neraskidivoj vezi sa scenografijom i kostimom, jedno bez drugog ne ide nikako

a ovo(nemanjići) su preskupi produkciono i pitanje je koliko će se dati love za to

 

msm jebeš bitku bez masovne scene i bar 200 ljudi u kadru pod punim kostimom, a takvih i sličnih scena treba da bude u svakoj epizodi

koliko sam video ovaj trejler, vojin ima odoru ko car lazar u kosovskom boju, svi radili beljenje zuba u poslednjih 6 meseci...

 

pa ne ide to tako

al ajd da sečekam(o)

Ono što sam ja posle još jednom pogledao trejler, ukačio sam da , naravno eksterijeri će biti sirotinja i štekanje samo tako...Tu se najbolje vidi nedostatak kinte.

U enterijeru jbga "ušuskaš" tu možeš da sakriješ...

Link to comment

Na Hulu uskoro stiže antologijska SF serija Dimension 404, gde će svaka epizoda biti tretirana kao film za sebe:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uglavnom, neko mi reče da će serija uskoro da se pojavi i kod nas, i to prvo na HBO GO, a onda na "normalnom" HBO-u. Ako su lagali mene, sad ja lažem vas...   :D

izašlo, ali meni se ne dopada. black mirror-u ni prineti.

Link to comment

Eh pa to je problem sa našim glumcima odvajkada. Uvek su bili pozorišni a ne filmski glumci.

Bečenje, kreveljenje i mahanje rukama...

 

+1

 

Na filmu ispadnu dobro kada je neki ekstrem, tipa urnebesna komedija ili neka zesca tragedija, ali ispadne jako lose cesto kada treba da se glumi neka "normalna" situacija

Link to comment

ima i do tog pozoriste-film pristupa, al najveci je problem u tome sto su oni realno uzasno losi glumci. preko svega, fora im je da totalno nespremni dolaze na snimanja, pa se s tekstom upoznaju 15 min pre izlaska pred kamere. amateri 1 na 1...

Edited by Bright Billy
Link to comment

ima i do tog pozoriste-film pristupa, al najveci je problem u tome sto su oni realno uzasno losi glumci. preko svega, fora im je da totalno nespremni dolaze na snimanja, pa se s tekstom upoznaju 15 min pre izlaska pred kamere. amateri 1 na 1...

Ima i toga dosta. Sećam se priče kako su ovi domaći bili šokirani revnošću D. Kvejda kad je snimao onaj ratni film u ovim krajevima...
Link to comment

Već miriše na teatarsko/teatralno preglumljivanje, gdje će svi biti sa motkom u dupetu kao da su na takmičenju besjednika za nasljednika Miloša Žutića. Malo životnosti i prirodnosti ne bi bilo naodmet.

:lolol:

apsolutno tačno. nikada nisu naučili da pred kamerama izgovaraju rečenice na prirodan način, a i što bi, kada uloge dobijaju po klanovsko-porodičnim proncipu.

 

Jutros gledm u jutarnjem programu kako se RTS hvali samim sobom u pogledu ove serije, te produkcijski zahtevi su nadnaravni, te tehnički zahtevi su nadljudski, a ono što je najtragičnije u svemu je da se kao scenografija koristi Kalemegdan  :isuse:

 

Predpostavljam da uspeti da koliko toliko realno dočaraju enterijere, ali eksterijeri su nerešiv problem.

Edited by Arkadija
Link to comment

Vidim i Radoš Bajić nastavlja da gusla svoj ™, "priče o običnim, malim ljudima", sad je nešto na nekom auto-otpadu, sad će uz taj socijalno-ruralni momenat da nadzida i priču o ljudima sa Kosova, zicer za mužu para od RTS-a koji ne smije da odbije njegove travestije da ne bi bio optužen da je antisrpski žuti element. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...