Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Hm, interesantno. Izgleda da ja stvarno ne obraćam pažnju na to ko je napisao koji post, no samo brinem o sadržaju.

Baš ono oko čega lamentiraju iskusni forumaši kad pričaju o dobrim starim vremenima.

 

Dakle, sad tek vidim, jer sam isčitavao ponovo, da upravo Ajant osipa paljbu  po Nolanu. Ako se dobro sećam, on je pohvalio Person of interest.

 

Zbunjet sam, jbg.

 

Ma, gde sam to pohvalio. Samo sam davno rekao da su braća imala samo jedan jedini kvalitetni SF motiv u apsurdno precenjenom The Dark Knight i da su od njega na kraju morali da naprave seriju ^_^

Link to comment

Hm, nije isključeno da sam gledao tu seriju baš zato što si je popljuvao, te tumačio to kao neku vrstu obrnutog filtera.

U svakom slučaju, ti si me inspirisao za POI,  pamtim to jer broj serija koje sam odgledao još uvek staje na prste jedne šake.

Link to comment

 apsurdno precenjenom The Dark Knight 

 

 

Sa ovim se apsolutno slažem.

Film skroz veštački i prenapucan.

Teče prirodno kao finalna epizoda španske serije (ako takvo nešto uopšte postoji).

Link to comment
Hm, nije isključeno da sam gledao tu seriju baš zato što si je popljuvao, te tumačio to kao neku vrstu obrnutog filtera.

U svakom slučaju, ti si me inspirisao za POI,  pamtim to jer broj serija koje sam odgledao još uvek staje na prste jedne šake.

 

Nisam je ni popljuvao tako da si jedino mogao gledati The Dark Knight zato što sam ga popljuvao, mada sumnjam da je ono i o tom filmu bilo pljuvanje.

 

Ono što je najsmešnije je to da je taj motiv, od koga su razvili čitavu seriju, zapravo bio izvanredan u filmu o Betmenu baš zato što je Betmen bio u pitanju, ali Nolani...

 

edit. Sada vidim da si ponovo udvojio postove i da sam video samo prvi. Eto, znači, nije ni The Dark Knight. Onda si gledao nešto stoto upravo zato što sam to popljuvao. Možda nekog pobednika Sundancea?

Edited by Ajant23
Link to comment

Ne. 

Setio sam se. Pohvalio si Grimm kao korektnu razbibrigu. Ni sam ne znam šta me je navelo da budem uporan u gledanju, ali posle razočaravajuče prve sezone, serija je počela da mi se svidja i tako postala treća koju sam odgledao, u mom skromnom televizijskom životu.

Verovatno sam posle negde video  tvoj ko zna kakav komentar o POI pa istripovao da treba da je gledam.

Link to comment

:thumbsup:

 

A da ne bude daljih nesporazuma, jer ću pratiti tvoje kometare serija i filmova, evo ti detaljan hronološki prikaz mog televizijskog vokabulara:

 

1. Sopranovi: hm, vidi ti ovo, serija snimana kao da je film a nije ni melodrama sa elementima humora, kao što sam očekivao. Vredi gledati.

 

2. Farscape: najbolja serija ikad snimljena. nema dileme.

 

3. Grimm: jebali ih klifhengeri, kad puste šestu sezonu, ima da ih bojkotujem, u inat.

 

4. Person of interest: zabavno, mozak na otavu, volim kad se dobri likovi iscimaju ali na kraju ipak pobede zle nedobre likove.

 

 

Probao da gledam onu Galaktiku al' mi dosadila, nekako je repetativna.

Možda da joj pružim još jednu šansu?

 

Zaglavio sam se i kod Wire, ali cenim da ću pregurati.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Upravo ide Westworld na HBO 2 (HD), pa onaj ko nije gledao (nekad davno) u Zimskom Bioskopu ima sada šansu da pogleda.

 

 

Serija inače počinje u 3 ujutro u ponedeljak po našem na HBO (HD).

Edited by Jeremija
Link to comment

sci fi i western mogu ruku pod ruku, ima par zabavnih filmova sa tim miksom

 

evan racheal wood je jedna od mojih omiljenih glumica dok je balavica bila. zanatski potkovana bez da se trudi. ovom prilikom preporucuje stariji film down in the valley (scena na pumpi for a lifetime)

 

ali nekako mi trejler izmuckan, previse pametovanja ... mozda gresim. cekacu prvo da vidim vase utiske pa onda.

Link to comment

I like. Ima zanimljivu atmosferu. Premalo gostiju u parku ili je mozda u tome fora. Kapiram da ce u nastavku da nam prikazu malo detaljnije kako park funkcionise. 

 

LM, moze da prodje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...