Jump to content
IGNORED

Bloodline


Amelija

Recommended Posts

Bio sam je pomenuo pre godinu dana:

 

 

 

Trebalo je da pretpostavim da Bloodline (2015– ) vredi čim se na forumu retko pominje.

 

Gledao sam sad prve četiri epizode, vrlo prijatni utisci...

 

Posle su je, ipak, mnogi hvalili: 3orge, Frank, Razmatrazzz, itd...

 

Gledao sam samo prve tri epizode nove sezone i bile su mi osetno slabije u odnosu na prvu sezonu...

Edited by Ajant23
Link to comment

meni je dobra i nova sezona, zasad (prve dve), a baš me zanima i da li se zna koliko je planirano pošto ako se suviše razvuče moglo bi postati glupavo (što bi bila šteta)

Link to comment

e, da prebacimo priču tamo gde treba, je li:

 

Prva sezona oodliiična, drugu nisam gledao ali kažu da nije dostigla prvu...

ne znam, meni je druga isto dobra mada eno kažu iznad isto da nije baš to to

 

ali kao što rekoh, mislim da nikako ne bi trebalo da razvuku, još treća i to je to

 

Dobra je serija. Samo druga sezona se završila tako da ne znam kako će da naprave treću.

u kom smislu?

 

 

 

btw, ko vam je simpatičan a ko vas nervira?

 

realno, niko nije baš dobar i sladak (što je jedna od super stvari u seriji), ali npr mama Ray mi beskrajno ide na živce...

Link to comment

e, da prebacimo priču tamo gde treba, je li:

 

ne znam, meni je druga isto dobra mada eno kažu iznad isto da nije baš to to

 

ali kao što rekoh, mislim da nikako ne bi trebalo da razvuku, još treća i to je to

 

u kom smislu?

 

 

 

btw, ko vam je simpatičan a ko vas nervira?

 

realno, niko nije baš dobar i sladak (što je jedna od super stvari u seriji), ali npr mama Ray mi beskrajno ide na živce...

U smislu da su otvorene takve mogućnosti da se stiglo do toga da je samo neko ogromno medjusobno uništenje moguće, ne znam kakve još zaplete bi mogli kvalitetno da dodaju.

Link to comment
  • 8 months later...
  • 4 months later...

joooj, kakav smor od trece sezone  :blink:

posebno poslednje dve epizode koje su katastrofalne... ne razumem, koji im je ocin, sad svi uzeli pa rade te neke zakukuljene parapsihopatoloske uratke, kao ne znas sad je l' stvarno ili je san, psihoanaliza, introspekcija... skroz sam se smorila, mada iskrena da budem, ne znam ni kako su mogli dramaturski da zavrse tu dramu?ali valjda tako ide i u zivotu... kad pocinis neki zlocin i pocnes da muljas, nema kraja - samo se sranje produbljuje i nastaje apsolutni gubitak kontrole i smisla zivota... zivo blato...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...