Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Bosch ok. Soundtrack ok. Kliše na kliše na kliše, ali vadi ga taj neki duh el eja.

Lako se gleda u svakom slučaju i drži pažnju. Zaboraviću da postoji za 5 dana ali to je ok.

Link to comment

Stalker je gotov ili ko zna šta je. Trebalo je da bude 20 epizoda, ali je emitovano 17, a preostale tri se ne zna kada će.

 

Na kraju krajeva, sasvim je okej serija i rado sam je gledao. Bilo je budalaština, ali bilo je i dobrih stvari. Ništa spektakularno i za čuvanje na hardu, ali bih voleo da se nastavi.

Link to comment

gledao neko ovaj novi spin-off NCIS New Orleans? Ima li ubistava po močvarama Luizijane ili se drže grada?

Gledaju  mi se predivni predeli Luizijane, šteta što se izmešta radnja True detective odatle. Nema boljeg mesta za snimanje krimi trilera.

Link to comment

Za one koji vise vole stvarnost nego fikciju.

Zanimljiva dokumentarna serija o bizarnom bogatasu i njegovim zlocinima.

Iliti kako izvrsiti tri ubistva i ostati nekaznjen ako imate dovoljno novca i hladnokrvnosti.

 

http://www.imdb.com/title/tt4299972/

 

Deluje zanimljivo.

 

Nego, iz nekog meni zaista neshvatljivog razloga, bezvezni i isprazni The Following ima treću sezonu koja je juče/danas počela. Iz još neshvatljivijeg razloga, ja sam to gledao i nešto mi se čini da ću nastaviti da gledam, iako je mnogo loše. Ne deluje mi ni kao morbid fascination, ne znam šta je. :isuse:

Link to comment

Cini mi se da bi moglo ovde da se pomene, mada secam se da bese svojevremeno govora i na mother temi o ovome - Ray Donovan. Pogledah neplanirano pilot sad na HRT i deluje mi skroz dobro. U krajnjem slucaju Ann Biderman je potpisuje, kad smo vec bili kod SL. Ide odma na DL ostatak S01.

Link to comment

Britanski serijal filmova iz tri dela. Izvanredna glumačka postava, vrlo zanimljiv špijunski kriminalistički serijal iz tri dela:

 

1. deo: Page Eight (2011);

2. deo: Turks & Caicos (2014);

3. deo: Salting the Battlefield (2014).

 

Ko voli ovakve stvari, korupcija koja seže do premijera (Ralph Fiennes) i špijunske igre predvođene gotivnim i prekaljenim "službenikom" (Bill Nighy), preporuka...

Link to comment

Cini mi se da bi moglo ovde da se pomene, mada secam se da bese svojevremeno govora i na mother temi o ovome - Ray Donovan. Pogledah neplanirano pilot sad na HRT i deluje mi skroz dobro. U krajnjem slucaju Ann Biderman je potpisuje, kad smo vec bili kod SL. Ide odma na DL ostatak S01.

 

Hajde, pa javi. Prva epizoda je počela super i bila okej, ali se negde do treće-četvrte meni to sve raspalo i nisam pogledao do kraja. Mada, neki moji poznanici gledaju i kažu da je okej.

Link to comment

Rej Donovan je vrh!

 

elem, krenuo u drugu sezonu Followinga, i moram da se malo korigujem

 

evo o čemu se radi - ako apstrahujemo strahovito glup deo priče oko Edgara Alana Poa i bolesnu plastičnost Kevina Bjekona - serija jeste sasvim gledljiva i neuobičajena. Ima prilično interesantnih tvistova i fora i, verovali ili ne, delom podseća na - 24! 

 

Tako da, Lrd, nisi poblesaveo. Serija je generealno sasvim gledljiva!

Link to comment
Tako da, Lrd, nisi poblesaveo. Serija je generealno sasvim gledljiva!

 

Ja nisam, ali ti jesi!

Stotine milijardi ubica na poziv, svi su zečevi-debili koji se izvrnu čim ih neko napadne i taj odurni glavni negativac i njegova dikcija...ugh! Ma, videćeš i sam, postaje sve gore. Jedina dobra epizoda da je se sećam je s02e01.

Link to comment

Ja nisam, ali ti jesi!

Stotine milijardi ubica na poziv, svi su zečevi-debili koji se izvrnu čim ih neko napadne i taj odurni glavni negativac i njegova dikcija...ugh! Ma, videćeš i sam, postaje sve gore. Jedina dobra epizoda da je se sećam je s02e01.

:lolol:

 

dobro jebi ga sad, nisam rekao da je savršenstvo. Negativac je cirkus. Tačno preglumljeno. Al dobro. Drži pažnju, a imam utisak da će biti bolje ako uspeju da pobegnu od imbecilne početne premise o Klubu sumanutih ljubitelja knjige.  :0.6:

 

PS jel ova plavuša iz druge sezone ona iz Djavoljeg Advokata? :wub:

Edited by steins
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...