Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

gledao neko novi fx i reklo bi se konacno novi horor 70s stajl, american horror story?podeljena su mi osecanja, ali cu da nastavim.
bad, bad television. besmisleno, usiljeno, povrsno, brljavo, neuverljivo, lose odglumljeno... jako me zanima kako ce u nastavku opravdati to sto se stanari ove 'uklete kuce' jednostavno ne isele. na srecu, ovo nikada necu saznati...
Link to comment
Mene prilicno pokolebale jako lose kritike koje sam citao.
pogledaj, bas me zanimaju misljenja nefanova horora. mada tebe ne mogu da navucem pricom da se par puta vidi dupe dilana mekdermota, ali ima jedna ikstrimli seksi seka. a tu je i mama iz 6ft. i kraljica dzesika lang koja ladno sad moze da glumi u nedajboze nekom rimejku whatever happened to baby jane.ne znam, ko sto rekoh, podeljena su mi osecanja. svidelo mi se sto je dosta 70s, kao neki napuseni stiven king, ali ga onda malo smore nekim kao real life problemima. hororisticni detalji, onako, ispostovana forma haunted house, nesto je na prvu loptu, vecina nije i ako krene u pravcu u kom ja zamisljam, moze da bude nelose. ali je vec sad mnogo bolje od masters of horrors koji je drek neopevani skoro sve.
Link to comment
bad, bad television. besmisleno, usiljeno, povrsno, brljavo, neuverljivo, lose odglumljeno... jako me zanima kako ce u nastavku opravdati to sto se stanari ove 'uklete kuce' jednostavno ne isele. na srecu, ovo nikada necu saznati...
hm, ne bih sve to rekla, vidi gore. a ne iseljavaju se, jer onda ne bi bilo price, je li :Pmeni je samo dilan prektis problematican, ali on je oduvek bio ricard gir televizije, tako da se i ne potresam.
Link to comment
bad, bad television. besmisleno, usiljeno, povrsno, brljavo, neuverljivo, lose odglumljeno... jako me zanima kako ce u nastavku opravdati to sto se stanari ove 'uklete kuce' jednostavno ne isele. na srecu, ovo nikada necu saznati...
tako sto su svi vec mrtvi, mosmislit...
Link to comment
pogledaj, bas me zanimaju misljenja nefanova horora. mada tebe ne mogu da navucem pricom da se par puta vidi dupe dilana mekdermota, ali ima jedna ikstrimli seksi seka. a tu je i mama iz 6ft. i kraljica dzesika lang koja ladno sad moze da glumi u nedajboze nekom rimejku whatever happened to baby jane.ne znam, ko sto rekoh, podeljena su mi osecanja. svidelo mi se sto je dosta 70s, kao neki napuseni stiven king, ali ga onda malo smore nekim kao real life problemima. hororisticni detalji, onako, ispostovana forma haunted house, nesto je na prvu loptu, vecina nije i ako krene u pravcu u kom ja zamisljam, moze da bude nelose. ali je vec sad mnogo bolje od masters of horrors koji je drek neopevani skoro sve.
Da deluje glupavo, deluje, ali daću joj priliku svakako, mislim da može da bude zanimljivo. Evo skidam drugu epizodu pa da vidimo.(ma uopšte nije zbog ćerke sestre Vere Farmige, jok :wub: )
Link to comment

Druga sezona Walking Dead pocinje, ako ikog zanima. Prva je bila krsh, al dacu joj sansu i u drugoj. Tim prije sto ce ici i na FoxCrime ponedeljkom uvece. Doduse, nadam se da ce davati i reprize, jer se termin poklapa sa Wireom na HRT. A ipak se znaju prioriteti.

Link to comment

Meni je prva epizoda bila dobra, druga podnosljiva, ostalo sve sranje. Nisam nikad citao strip, ali serija mi je bila dosadna. Svi likovi su prilicno iritantni, pogotovo Tancredi dr Sara. Uz to, Kirkman, autor stripa, mi se chini kao poprilican asshole. Makar je tako zvucao na Nerdist podcastu.Takodje, Rushdie je smarac. Nikad nisam citao nista njegovo, mozda je i dobar pisac, ali djeluje mi kao arogantna osoba, ovo sto je Rodjer postovao samo pojacava taj utisak

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Uz to, Kirkman, autor stripa, mi se chini kao poprilican asshole. Makar je tako zvucao na Nerdist podcastu.
I meni zvuči, sudeći po odgovorima na pisma čitalaca. Arogancija konstantno provejava... Serija je bila uglavnom sranje u prvoj sezoni, možda se izvuku u drugoj jer su skoro potpuno promenili produkciju. A strip predugo već traje, trebalo je odavno da se završi.
Link to comment

ajde weenie pocni da gledas american horror story pa da mozemo da se preganjamo.(a i onaj serijal o dc-ju sto sam stavila na stripove).na prvo motanje, walking dead mi deluje malcice bolje, videcemo veceras. mada alan zvuci zadovoljno.

Link to comment

Odgledao sam i drugu epizodu AHS i okej mi je.

Bilo mi je potrebno da se bar iko ponaša iole razumno ili da postupi po nekoj logici i pri tome mislim na zahtev žene da se isele. Živo me zanima šta će ih sprečiti, tj zbog čega će na kraju ipak da ostanu u istoj (što je, nekako, neminovno :D)

Link to comment
Odgledao sam i drugu epizodu AHS i okej mi je.

Bilo mi je potrebno da se bar iko ponaša iole razumno ili da postupi po nekoj logici i pri tome mislim na zahtev žene da se isele. Živo me zanima šta će ih sprečiti, tj zbog čega će na kraju ipak da ostanu u istoj (što je, nekako, neminovno :D)

druga mi je bolja od prve, jedino sto me i dalje rl problemi nerviraju, ali to vise ima veze sa pur papi ajs ovog iz prektis nego sa pravim problemom.

zato je dzesika apsolutna carica. dovoljna je ona scena kad privede maloletnika i zatvori adi u spajz sa ogledalima da serija odmah dobije plus.mislim da ce ona imati glavnu ulogu u ubedjivanju da ostanu u kuci. vivijan je vec pala pod njen uticaj.

super su mi reference na drage nam horore, prepoznavanje ripofa psiho muzike i sl.kad nas bude vise od petoro koji gledamo, mozemo i topik da otvorimo :D

Edited by luba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...