Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Awesome sauceome. Jedino mi smeta što Sari Konor nisu ofarbali obrve, užasno izgleda ovako zift-crnih obrva i plave kose.Ditto za ovu malu što glumi belokosu Dany, WTF? Zar je toliko teško izbeći taj idiotski kontrast?Obe izgledaju kao nesrećni Colin Farrell u Aleksandu <_<

Link to comment

Više jedan za obrve, ubija ikakvu realnost u likovima. Mada je moguće da će to srediti nekim retuširanjem fotografije ili šta već.Mene najviše brine nedovršenost serijala, prvo po pitanju knjigih, a onda i serije. Kako sada stvari stojie, ako prođu dobro, izaći će 4 sezone TV serije (svaka za po 1 knjigu), verovatno i peta u cugu jer verujem da će matori ipak objaviti do tada Ples ZmajOva. E a nakon toga - šta?! Pauza od 3-4 godine dok se ne završi sledeća knjiga će ubiti totalno kontinuitet u snimanju, zameniće se neki glumci, klinci i klinceze će porasti, dobiće sise i brke a ne bi još trebalo itd, i onda ode mas' u propas'. A da ne pominjem to da nijedna knjiga ne predstavlja neku celinu samu po sebi tako da nema nikakvog završetka i raspleta priče. Ili to da će matori da povileni i da sad krene da piskara nešto tupavo što bi moglo da izgleda ultimejtli ovsm u seriji u čiju kreaciju je i sam uključen.

Link to comment

Suska se da bi Oluja Maceva mogla da bude podeljena na dve sezone, s obzirom da odatle maltene nista ne moze da se izbaci. To bi Martinu dalo fore do 2016. da zavrsi Ples i sestu knjigu, sto i ne deluje nemoguce. Za poslednju knjigu stvarno ne znam, mozda je smesti nekoliko godina posle desavanja iz seste knjige? Naravno, to sve pod uslovom da ne odapne, u kom slucaju cemo verovatno saznati kraj price preko serije. Nadam se da bar ima okvirne beleske o tome kako bi sve trebalo da se rasplete, ali strepnja mi je veca od nade. <_<

Link to comment

uh slike su vrh. jamie je previse muzevan, a jon snow previse ugladjen. ako izbaci knjigu dok ide serija, necu je ni citati dok ne odgledam sve do kraja. cekala sam a feast for crows samo dve godine i posle sam jedva citala pocetak jer se niceg nisam secala. sad mi je tek sve otislo, i familije, i izgubljena deca, i sporedni likovi.

Link to comment
uh slike su vrh. jamie je previse muzevan, a jon snow previse ugladjen. ako izbaci knjigu dok ide serija, necu je ni citati dok ne odgledam sve do kraja. cekala sam a feast for crows samo dve godine i posle sam jedva citala pocetak jer se niceg nisam secala. sad mi je tek sve otislo, i familije, i izgubljena deca, i sporedni likovi.
Jamie je taman kakav i treba biti! Jon Snow i Deneris su mi najveca razocaranja. Mark Addy zato :Hail:
Link to comment
Jamie je taman kakav i treba biti! Jon Snow i Deneris su mi najveca razocaranja.
Meni je Jon Snow sasvim OK, a mala Britanka što glumi Daenerys mi je lepa kao slika ali totalno pogrešna za ulogu. Bolja je bila ona plavuša što je glumila Catherine Howard u Tudorima (pretposlednju ženu Henrija VIII)... sa njom su počeli da snimaju pilot, ali su je posle iz nepoznatih razloga izbacili, doveli ovu, i ponovo snimili sve scene. Daenerys je nezgodna uloga za castovati, jer na početku treba da deluje kao uplašeno dete, a posle da izraste u... jednog zajebanog lika. Pomenuta plavušica (Tamzin Merchant) u Tudors uglavnom uspešno igra lakomislenu klinku, ali na kraju dok čeka pogubljenje prilično uspešno glumi pokušaj kraljevskog dostojanstva kad traži da joj donesu panj da proba da postavi glavu kako treba... Za ovu što ju je zamenila ne znam kako će tu promenu da odradi. A i previše mi je nekako vodnjikava za tu ulogu.
Link to comment

Merchant ima 22-23 godine, Dany u prvoj knjizi valjda cetrnaest. Vecina likova jeste ostarila za snimanje serije, ali sto je mnogo, mnogo je. Meni ova nova Dany izgleda valjano, ali joj je kostim previse otrcan za jednu kalisi.

Link to comment

Mislim da je napunila osamnaest nedavno. S obzirom sta je ceka, morali su da je nacine makar punoletnom, pa mi je samo drago sto nije jos starija.Dotraci stvarno nemaju mnogo stila, ali Drogo jeste vrhovni vodja 1 ogromnog kala, tako da mu Dany dodje nesto kao kraljica. Ako ce neko nositi nesto otmeno, to je ona.

Edited by Calavera
Link to comment
S obzirom sta je ceka, morali su da je nacine makar punoletnom, pa mi je samo drago sto nije jos starija.
vidi, ja sam prvi za potpuno prenosenje svih desavanja, i da nema pardona, i zato mi se dopada sto ce HBO da radi, jer oi ne prezaju puno od bilo cega... ali urade li verodostojnu scenu u satoru iz prve bracne noci, treba ih masovno povesati
Link to comment
vidi, ja sam prvi za potpuno prenosenje svih desavanja, i da nema pardona, i zato mi se dopada sto ce HBO da radi, jer oi ne prezaju puno od bilo cega... ali urade li verodostojnu scenu u satoru iz prve bracne noci, treba ih masovno povesati
Nisam siguran na sta tacno mislis.

Na prvi, nazovimo ga tako, seks? Tu nema nikakvog satora u blizini, njih dvoje su odjahali daleko od kalasara, na neku livadu, cini mi se. Dotraci sve vazne stvari u zivotu obavljaju pod vedrim nebom.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...