Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

Ni kod mene.

Inace to su besmisleni programi jer nemaju vracanje unazad, bio platio jednom i odustao istog trenutka kada mi je sbb suport objasnio da mi radi kanal ali da nema vracanja.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

istekao mi ugovor od 2 godine. hoce mi oni sami ponuditi produzenje ugovora uz pogodnosti (par meseci besplatna pretplata) il sama da pitam?

drugo - jel se moze preko jednog risivera gledati na dva tv-a, ne u isto vreme ?

Link to comment

a ha, mislis to samo za prvi put daju?

ja mislila kao kod telenora i sl, svaki put kad se obavezes na novi ugovor dobijes novi telefon/popust/manju pretplatu i sl.

 

onda znaci, ako nisam pod ugovorom sada mogu da pauziram par meseci da ne placam i ne gledam, nemam obavezu mesecnog placanja..?

Link to comment

možeš da tražiš pogodnosti, kaži da češ da raskidaš ugovor, onda obično daju paket od 1250 dinara za 803 dinara

A na jedan risiver moše jedan kanal gledati na dva tv-a, jedan spojiš preko hdmi, a drugi preko rca kabla

A imaš i eon tv, pa možeš preko kompa ili android uređaja da gledaš sve kanale

Link to comment

možeš da tražiš pogodnosti, kaži da češ da raskidaš ugovor, onda obično daju paket od 1250 dinara za 803 dinara

A na jedan risiver moše jedan kanal gledati na dva tv-a, jedan spojiš preko hdmi, a drugi preko rca kabla

A imaš i eon tv, pa možeš preko kompa ili android uređaja da gledaš sve kanale

 

e to je odgovor!

hvala  :heart: i  lep provod u bosni:)

Link to comment

odgovorili mi na mejl 

 

U znak zahvalnosti na ukazanom poverenju, Total TV Vam kao lojalnom korisniku nudi mogućnost besplatnog korišćenja  CineStar  Premiere HD paketa, uz produženje ugovorne obaveze na 24 meseca.

 

:lolol:  :isuse:  :cry:  :cry:  :cry: 

 

meni znaci  samo smanjenje pretplate, necu novi ugovor, precicu na kopernikus, ionako slabo gledam tv, samo nekad serije na fox life i fox crime, to ima i tamo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...