Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Počeo ozark sinoć, posle prve ep sve je lošije al odgledaću do kraja srećom nema puno

Ja stao negde kod 4-5 kad je ponestalo titlova...

Može kao razonoda , ali ništa specijalno...

Link to comment

Gleda neko The Orville?

Ja gledam. Ocekivao sam neku Star Trek/ Galaxy Quest mix - i serija je upravo to. Vise vuce na GQ ali to je ocekivano. Solidna zabava... mada, pre neki dan sam bacio pogled na rejting i nekako mi se cini da 2. sezonu necemo videti. Doduse, FOX je u teskom kanalu, sto se rejtinga tice, mozda joj daju sansu.

Link to comment

Meni je skroz okej, volim Mekfarlana i olako prihvatam sve što uradi :D

 

Doduše vidim da je iskasapljena na Rotten Tomatoes i Metacriticu

Trejler je bio sastavljen od bukvalno svih fazona iz prve epizode, delovalo je kao hardkor parodija na Star Trek, ali posle tri epizode ispade serija ozbiljnija nego što sam očekivao, bukvalno prođe i po 20 minuta bez humora. Voleo bih da ga ima malo više (ali ne u fazonu "jesi vid'o kuče kako liže jaja?" :isuse: ).

Link to comment

Odgledao isto neke 4 epizode, meni je najveći problem sa Ozarkom što imam utisak da sam već gledao to, ima tu i Breaking Bada, i šta znam, možda Rectify, možda neke tinejdžerske coming of age serije ili filmovi, još svašta ponešto, ali sveukupno mi deluje kao da vrtim ponovo seriju koju već znam. I oni gej FBI detektivi, previše isforsirano, mogli su to mnogo prirodnije da ubace u priču, a da ne bude hej pogledajte imamo gay interracial couple u našoj seriji

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Danas posle 17h bi trebao da se pojavi poslednji prevod za Ozark.

 

sr prevodioc 'zokiCG'  svakog utorka popodne izbacuje prevod po epizodi

 

Uhh tamo nisam zalazio sto godina imao neka losa iskustva, nabasavao na GT prevode i digao ruke...

Link to comment

Ko je pitao relativno skoro sta je bilo sa serijom po knjizi Altered Carbon? U vesti o GoTu provuklo se i nesto o tome. 
 

 
Ukratko znaci bice je sledece godine najverovatnije :D
Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...