Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Mene niko nije obavestio ni da je krenula ovogodišnja polusezona, a sad čujem da je već gotova :(

 

Ipak, ne kajem se što sam umesto da traćim vreme na TWD obnovio Rick & Morty gradivo. Beskonačno više humora, i beskonačno puta dva manje nerviranja.

Link to comment

onolika pucnjava, izgibose samo statisti niko u tigra ni metak da ispali.

 

pri tome u pucnjavi na onolicnom prostoru ucestvuje 5 ekipa, od cega 3 skroz izmesane. takodje, tigar u svoj toj gunguli napada samo "lose momke"

 

Link to comment
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Nastavio se WD. Ima akcije i svasta nesto. Doduse bolno para oci koliko se rasipaju municijom koju em nisu imali em vise ni ne mogu da je naprave.

то је трејд марк серије, тошење муниције на тоне.

Link to comment

U prošloj sezoni su još i malo čuvali municiju, imali probleme, pa kosati need kao provali kako se pravi džebana... Ima nekih pokušaja na tu temu. Ovde u jednoj epizodi ima bar tri scene opakog šenlučenja. Da ne spojlujem, npr ima ona kada njih 20 naleti na nenaoružnog lika koji se sakrije iza kola a svi ko po komandi ispale po dva tri metka u kola...

Link to comment

Zar nije Fear The .... već neko vreme zanimljiviji od WD?

 

Odgledao za vikend nekoliko zaostalih epizoda (od 9. do 14) i dobro me vozilo. Mislim da se Fear The u razvoju nalazi tamo gde je i WD bio u svojoj trećoj sezoni: još uvek postoji svežina. 

 

Mislim... gledaću po navici i WD.

Link to comment

Pobiše im stražare kao na treningu, a glavno niganovo osoblje sa njim zajedno što mirno i bez oružja stoje ispred vrata sa onakvom salvom ni da okrznu.

 

 

baš nepotrebna naiva za jubilarnu epizodu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...