Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Cekaj, danas pocinje II sezona "setajucih mrtvaka"?Strava, u subotu sam zavrsio prvi serijal... Postedece me skidanja...poslato uz pomoc aplikacije "tapatalk"

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

druga mi je bolja od prve, jedino sto me i dalje rl problemi nerviraju, ali to vise ima veze sa pur papi ajs ovog iz prektis nego sa pravim problemom.

zato je dzesika apsolutna carica. dovoljna je ona scena kad privede maloletnika i zatvori adi u spajz sa ogledalima da serija odmah dobije plus.mislim da ce ona imati glavnu ulogu u ubedjivanju da ostanu u kuci. vivijan je vec pala pod njen uticaj.

Džesika će svakako imati veoma bitnu ulogu u celoj seriji, nekako kao da se sve oko nje vrti. Ono kada je rekla da je imala savršenog sina, možda je upravo to onaj plavušan (Tejt?)Zaključavanje je :Hail: I jako mi se dopada ceo trip sa kućepaziteljkom :)Nije mi se dopalo to što mi se home invasion desio nekako prebrzo, ova je jednom bila kod njega na terapiji kao 'aj odmah u akciju. Možda su mogli malo duže da nas navlače, ali ok. Sa nestrpljenjem očekujem sledeću epizodu. E da, zanimalo me je zašto je Džesika onoliko insistirala da baš klinka pojede kolač?

Link to comment
ajde weenie pocni da gledas american horror story pa da mozemo da se preganjamo.(a i onaj serijal o dc-ju sto sam stavila na stripove).
Nisam nešto u raspoloženju za horor, ali sad kad krenu zombiji baciću pogled i na to.A hteo sam i da obnovim Arrested Development gradivo, ali mi glupi život ne da...
Link to comment
Meni je nova epizoda Walking Dead isto sranje kao prosle sezone.

Onih 10 minuta u crkvi kad pricaju sa g. Razapetim spada u top5 "wtf?! mars u picku lepu materinu" TV momenata.

+1Osnovna stvar koju ja volim kod survival horora je ideja običnih ljudi u neobičnim situacijama, zato me užasno nervira kad ih gledam kako se suludo i neuverljivo ponašaju. Kad vide da se ka njima tetura horda zombija, oni ne beže nego svi zalegnu ispod kola i nadaju se da će ovi da prođu, how yes now.Pre toga moralna dilema - da li je u redu pljačkati automobile pune leševa da bi se preživelo? "This is a graveyard, I don't know how I feel about this." :isuse:Naravno, i sitnice koje su me nervirale u prvoj sezoni su još tu: idiotska potrošnja benzina (onaj lik se vozika na nekoj motorčini koja sigurno troši boga oca, prevozi celu jednu osobu, i ne pruža ama baš nikakvu zaštitu - ali zato izgleda cool) i beskrajno dosadno moralisanje oko vanbračne romanse (u svetu punom zombija, svima je najvažnija tema ko je kome jebao ženu, ko to zna a ko ne zna...)
Link to comment

A sta tek reci kad se plavusa zatvorila u WC i umesto da cuti i ne mrda ona naravno sastavlja pistolj i ispusta jedan komad uz glasan "shit". Da sam bio blize kompjuteru ugasio bih vec tad. Btw, zaboravih koliko dugo je ovaj glavni policajac onomad bio u komi?

Link to comment
Btw, zaboravih koliko dugo je ovaj glavni policajac onomad bio u komi?
Koliko se secam, čini mi se da su rekli da je "oko godinu dana"Inace samo početaj je baš bezveze, čemu pojenta da se izigubi dete....aman;Mogli su jednostavno da šetaju šumom dok ne prođe "krdo" zombija.Glupost! Sreća ponedeljkom u pola 11 i nema ništa pametnije tako da ...A na drugoj strani "Californication" četvrta sezonaono je toliko bolesno da prosto moram da gledam šta će dalje da bude;Jeste da sam zaboravi šta se sve izešavala, sreća imaju ono "previously on.." Edited by eye of the beholder
Link to comment
Koliko se secam, čini mi se da su rekli da je "oko godinu dana"
Ma nije godina, nešto tipa dve nedelje - mesec dana.
Inace samo početaj je baš bezveze, čemu pojenta da se izigubi dete....aman;Mogli su jednostavno da šetaju šumom dok ne prođe "krdo" zombija.Glupost! Sreća ponedeljkom u pola 11 i nema ništa pametnije tako da ...
A ta potraga za devojčicom u šumi je spektakl. Prvo što povedu 10 ljudi a drže ih na gomili (ako se ne rašire ništa nisu efikasniji od dvoje-troje), drugo što kažu "moramo nazad, ljudi su se umorili" a poveli su klinca od 10 godina da sprinta uz odrasle, i finally - kako je traže. Šunjaju se polako da ih mala slučajno ne primeti... niko je ne doziva... čim nešto šušne oni se ukopaju i čekaju da vide da nije zombi :lol: Tako bi je našli samo ako se potpuno slučajno sudare sa njom. Inače, to što guraju religiju ne mora da bude loše samo po sebi, samo kad nam je ne bi trpali tako trapavo. Kad se desi apokalipsa i izgine 99% ljudi na zemlji, valjda je za očekivati da se preživeli bar malo zapitaju, da imaju neki problem sa Bogom? Da preispituju svoju veru? Da utripuju da su Izabrani? Bilo šta osim bland vanilla idem-u-crkvu-da-se-pomolim-da-mi-sačuva-dete stava.Kako može bilo koji vernik da klekne i moli se "Bože spasi moju ćerku, znam da si nedavno dozvolio da sedam milijardi ljudi bude živo pojedeno, ali eto, znam da si milostiv..."Sve u svemu, prilično sam siguran da autori jednostavno ne kapiraju šta čini zombie podžanr posebnim. Svi likovi im se ponašaju kao u bilo kom standardnom settingu - bave se temama preljube, rasizma, i nasilja u porodici. Nema tu ni P od prilagođavanja na činjenicu da žive posle apokalipse.
Link to comment
+1Osnovna stvar koju ja volim kod survival horora je ideja običnih ljudi u neobičnim situacijama, zato me užasno nervira kad ih gledam kako se suludo i neuverljivo ponašaju. Kad vide da se ka njima tetura horda zombija, oni ne beže nego svi zalegnu ispod kola i nadaju se da će ovi da prođu, how yes now.Pre toga moralna dilema - da li je u redu pljačkati automobile pune leševa da bi se preživelo? "This is a graveyard, I don't know how I feel about this." :isuse:Naravno, i sitnice koje su me nervirale u prvoj sezoni su još tu: idiotska potrošnja benzina (onaj lik se vozika na nekoj motorčini koja sigurno troši boga oca, prevozi celu jednu osobu, i ne pruža ama baš nikakvu zaštitu - ali zato izgleda cool) i beskrajno dosadno moralisanje oko vanbračne romanse (u svetu punom zombija, svima je najvažnija tema ko je kome jebao ženu, ko to zna a ko ne zna...)
Ček malo, ta epizoda na FOX CRIME sinoć je bila 1.ep. nove tj. druge sezone?Wtf su radili cele prve? Kapirali kako da ubiju neutrališu zombija? :blink: Ono je 1 boring piece of shit, ili sam ja too cranky zbog glupe temperature i curinosa.Ocena na IMDB 8.8?edit: ubiju je neprikladna reč, jer su zombiji deprived of life - hence dead. Edited by Lynn
Link to comment
Ček malo, ta epizoda na FOX CRIME sinoć je bila 1.ep. nove tj. druge sezone?
Yep.
Wtf su radili cele prve? Kapirali kako da ubiju neutrališu zombija? :blink:
Šta su radili prve sezone? Pa ovako: dok je glavni lik Don Ricardo bio u bolnici, supruga Dona Sara ga je prevarila sa najboljim prijateljem! Onda je on izašao iz bolnice i krenuo da ih traži, i najzad ih je našao, ali i dalje ne zna da mu je najbolji prijatelj zabio nož u leđa! On je rekao Dona Sari da je Don Ricardo mrtav da bi je odvukao u krevet! Ona se pokajala zbog svog ogrešenja o oca svog ninja, gorke suze ronila tri epizode, ali nije smogla snage da kaže istinu Ricardu! U međuvremenu zabijač noža u leđa i organa u ženu je počeo da se zbližava sa malim Carlitosom, sinom Ricarda i Sare, u nadi da će preko njega moći da ponovo izgura pravičnog i hrabrog Don Ricarda iz okrilja porodice...Only on AMC's Walking Dead.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...