Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jedno je Feketić, pokušaj državnog udara i slične gluposti, a drugo je kompletna blokada Beograda, napravili su petokilometarski red na ibarskoj, nekog su ozbiljno sjebali da stigne negde na vreme.

Link to comment

pa nije da je bas moguce isplanirati gde hitna pomoc treba u nekom momentu da ide

 

Pa jest, kad se napravi višekilometarski red najebaće i neki nesrećnik u kolima hitne pomoći, teško da će kola moći da prepiče čitavu kolonu.

Link to comment

Predlazem da se sledeceg vikenda organizuje izlozba pasa na Brankovom mostu ili trka stepenicama kroz sva tri nivoa na mostarskoj petlji (dakle, zatvoriti i Gazelu), da se nastavi kontinuitet blokade grada.

 

sifra: od sajma do zarkova za 45 minuta

Edited by Malvo
Link to comment

Ja mislim da je ovo njihovo sistemsko ponašanje. Samo su pičke, pa probaju šta može da prođe. A pošto očigledno sve može da prođe postaju sve agresivniji i bezobrazniji.

ja ipak mislim da je to sistematsko samo u smislu da oni tako zamishljaju upravljanje, ostalo im iz sfrj kad su bili mali deca a djedo bio u mesnoj zajednici zvezda, pa slushali. sad omatoreli, a zeljni paznje i velichine, i da ONI upravljaju. i sad, realno nesposobni kakvi su, i neuki, objektivno, upravljaju, al nisu sigurni da se dovoljno vidi da to oni upravljaju i evo kako upravljaju. i onda demonstriraju upravljanje, kao shto demonstriraju zidanje, hapshenje, lechenje i sve ostalo. obrazovanje. forenziku :lolol:. sa zadnjim namerama moze da smishlja beba, a on se iskida izmedju 3 drzave da nasmishlja, ne moze on da stigne. a slina teshko. a ostali josh teze...

Edited by gospa buba
Link to comment

Ama , klasicno: dosao sam na vlast-sad ocu pare...

pa nije samo to, shta ce ti pare, a da te charshija ne prizna za struchnjaka? otud i lazne diplome, doktorati, razne stvari za koje su realno super nesposobni, a zeleli bi jako. shteta je shto im nije dosta samo kinta. meni bi bila ^_^

Link to comment

pa nije samo to, shta ce ti pare, a da te charshija ne prizna za struchnjaka? otud i lazne diplome, doktorati, razne stvari za koje su realno super nesposobni, a zeleli bi jako. shteta je shto im nije dosta samo kinta. meni bi bila ^_^

A, pa nije tako prosto: svi Vucici i tekuce mu zene, Vulini, Dacici i ostali sve po spisku, sa sve nabrajanjem sta sve jesu, sta nisu, a ste ce tek da urade, su nastajanje jedne nove srpske elite, zacete srecnih 90-ih i filtrirane od tada do danas.

Preko najraznoraznijih zutihtm, raznog kostunjavog voca, medijskih poslenika, takozvane akademske i akademijske zajednice koja se polako ali sigurno prilagodjava, pa sve do takozvanog upravljackog sloja, srednjeg, viseg i visokog, kriminalci obaska, umjetnici takodje.

Oni su takozvani mainstream, njihova se deca skoluju po svajcarskama i drugim inostranstvima, njih se slusa, gleda po televizijama i cita po internetima, oni su danas i ubuduce Srbija i njena slika u svetu.

A, sto mu dodje jos jace, tom svetu je ta slika potaman, nema tu neke bitne razlike.

Link to comment

Ama , klasicno: dosao sam na vlast-sad ocu pare...

 

Bilo bi lepo da samo to, ali oni leče komplekse usput. Do juče su pili pivo ispred samiške i mrzeli ceo svet, a sad su gazde, može im se da maltretiraju one kojima su čitavog svog usranog života zavideli.

Link to comment

... može im se da maltretiraju one kojima su čitavog svog usranog života zavideli.

Ne zavide vise oni nikome: i ono malo onih kojima je moglo da se zavidi je prohujalo sa vihorom.

Kvaka je u tome sto se sada oni ponasaju kao nesto cemu treba da se zavidi.  :cry:

Od keramicara, preko ministra odbrane do glavnog bezbednjakatm i ktitora sa sve nesto uspesnog preduzetnistva izmedju, nema americkog sna koji s tim moze da se meri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...