Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Meni je svako sranje koje ima znak CZ ili Partizan nešto za izbjegavati, bili oni neki sladoledi, fuj. 

Btw, ja mislim da ljude u BG zaboli kurac za to što se neki proizvodi brendiraju Zvezdom ili Partizanom, a u BG to niko ne gleda kao neku pobjedu Beograda, možda kad biste vi sa strane to gledali sa malo manje jala možda biste uvidjeli kolika je to zapravo glupost.

 

Ja taj čips mogu samo da kupim kad osjetim onu samrtnu potrebu za solju i uljem, a ne zato što ima grb Zvezde ili Partizana, to može samo da me odbije. A kapiram da oni najverniji ne troše čačanski čips, tako da ne znam koliko im je ovo bistar marketinški potez.

Link to comment

U pravu si sto u cacku na pljeke ne stave borac nego trce ibarskom pravo u "tunel"...?

pretpostavljam da mozes ukapirati razliku izmedju distribucije pljeskavica i cipsa

cips se svakako nece prodavati samo u cacku, trziste je cela srbija, pa ima smisla staviti ime dva najpoznatija kluba u drzavi

da li je dobar marketinski potez ne znam, ali sumnjam da su ciljna grupa "najverniji", pre bih rekao da su to klinci

Link to comment

Gde se to u Srbiji ne jedu pljeke?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ko je rekao da se ne jedu pljeske?

nego, ne znam za primer da neko pravi pljeske u cacku, a prodaje ih u beogradu, subotici, novom sadu

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • TheBigFlegma changed the title to Super liga - Zabava miliona
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...