Jump to content
IGNORED

FUTSAL EURO Srbija 2016.


John Coltrane

vase misljenje  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    100

  • levi

    49

  • CerdicLeboeff

    27

  • mlatko

    25

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Da, da, moguće da je zima, znam sigurno da je bilo pred zvanično takmičenje, ali prevideh da je polusezona u pitanju. I da, u pravu si, čini mi se da je dva puta učestvovala, a taj jedan put je osvojeno treće mesto.

Sećam se i da sam bio malo razočaran, jer ipak nismo došli u najjačem sastavu, ali je svakako bilo dosta prvotimaca. Nisam trenutno u mogućnosti da tražim, ali bih baš voleo da nadjem neki snimak, da se prisetim ko je sve igrao (u glavi su mi Djorović, Njeguš...)

Puna hala, navijanje, što kažeš - spektakl. Drago mi je da ste ti i Moća ispratili, kao istinski sportski sladokusci. [emoji38]

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

Slučajno našo  -_-

 

Link to comment
  • 4 months later...

možda da ne pravimo novi topik, već da nastavimo ovde, ili ako neko baš hoće nek pravi.

 

počinje danas u sloveniji, igramo mi i domaćini, od 18 na SK1. s nama u grupi još i italija.

 

u grupi b rusi, kazahstan, poljska. grupa c su portugal, ukrajina i rumunija i u grupi d su španija, francuska i azerbejdžan.

 

po prve 2 ekipe idu u kvorterfinale

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...