Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

Drži master predmete Osvetljenje i Energetski efikasni sistemi osvetljenja, već 20 godina. Energetika, katedra za energetske pretvarače i pogone.

Edited by Utvara
Link to comment

Kostic...
Predavvao el.instalacije 90ih...
i najpoznatiji po tome sto nikada nije imao maramicu, pa kada ga ushmrkne iz pete, ceo golubarnik ga cuje ... 
Inace, negde juzna pruga, po govoru, al` u najavi (sto nema veze sa poreklom) retko odvratan i nadobudan tip .

Link to comment

@renne

 

Ne samo koji smer na etf-u,već i da vidim ima li neko sa fona,matfa...Taj RTI smer mi interesantno izgleda,ali još ne mogu da odlučim između etf a,fona,mašinstva(znam da je ovo druga vrsta programiranja u odnosu na it smerove sa ostalih fakulteta).Ima još vremena da odlučim pošto sam treća godina...

 

@Zverilla

 

Ne možeš naći posao ili je nešto drugo u pitanju?

Link to comment

@renne

 

Ne samo koji smer na etf-u,već i da vidim ima li neko sa fona,matfa...Taj RTI smer mi interesantno izgleda,ali još ne mogu da odlučim između etf a,fona,mašinstva(znam da je ovo druga vrsta programiranja u odnosu na it smerove sa ostalih fakulteta).Ima još vremena da odlučim pošto sam treća godina...

 

@Zverilla

 

Ne možeš naći posao ili je nešto drugo u pitanju?

 

 

Ne razumem se u materiju, ali da li je merodavno to sto je neko zavrsio pre 15-20 ili vise godina sa poslovima u narednih 5-10 godina?

 

Tj. koliko se te studije tada razlikuju od danasnjih?

Edited by jms_uk
Link to comment

Ne razumem se u materiju, ali da li je merodavno to sto je neko zavrsio pre 15-20 ili vise godina sa poslovima u narednih 5-10 godina?

 

Tj. koliko se te studije tada razlikuju od danasnjih?

 

Nisam hteo da dodajem zuto, da ne bude bash preterano naglaseno, ne?  :s_c:

Link to comment
  • 2 weeks later...

@Zverilla

 

Ne možeš naći posao ili je nešto drugo u pitanju?

 

samo drugi tip posla (konsultant)

 

+iskreno sam ubedjen da svako ko zavrsi etf nadje posao (ako iole hoce da ga nadje)

Link to comment

Pade mi na um, 'el se sećate onih sendviča podgrejanih u mikrotalasnoj?

ja ne. ko je to grejao? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

eh da, urs, pa nisam volela, nikako

nije URS kao elektronika, to je jedna poezija od predmeta <3

ja sam zapravo jako volela i programiranje, i arhitekturu računara... od elektronika impulsnu i digitalnu... teoriju kola, analitičku mehaniku. sve što mi ima sistem i smisao :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...