Jump to content
IGNORED

Muka mi je


strixaluco

Recommended Posts

A što mučninu izaziva nepoznavanje politike tzv dama pa još ocvalih. Mislim, očem je njihovo nepoznavanje gadnije od nepoznavanja  gospode u najboljim godinama koja  krekeću o politici. I tako da ne širim lanac a mogla bih. Meni je j uglavnom muka kad neko  žene koje pišu šta god titulira  damam pod znacima navoda a i damama uopšte pa još   sa pridevom ocvalie. I posveti im ceo post  :yucky:

Link to comment

A što mučninu izaziva nepoznavanje politike tzv dama pa još ocvalih. Mislim, očem je njihovo nepoznavanje gadnije od nepoznavanja gospode u najboljim godinama koja krekeću o politici. I tako da ne širim lanac a mogla bih. Meni je j uglavnom muka kad neko žene koje pišu šta god titulira damam pod znacima navoda a i damama uopšte pa još sa pridevom ocvalie. I posveti im ceo post :yucky:

+1
Link to comment

Pa neki bi rekli mizoginija, a neki baš naprotiv ginoobožavanje. Dok je za muškarce sasvim normalno i svi smo već navikli da su prljava gadna stoka koja ni o čem ne zna, koja laže, vara, krade i generalno bavi se politikom, dotle se žene idealizuju kao pametne, nežne, dobre, večno mlade, nadasve zgodne, i onda kad se naleti na neki primerak koji nije takav strefe ih šok, užas, neverica, gađenje.

Link to comment

strixaluco nema pojma žene su najextrije od 50 do 70 a i kuću oće da ti prepišu ako si galantni gospodin :fantom:

Uvek sam gajio osećanja prema ženama u godinama i kućama.

Link to comment

strixaluco nema pojma žene su najextrije od 50 do 70 a i kuću oće da ti prepišu ako si galantni gospodin :fantom:

otud kod mene taj neobjašnjiv a sveprožimajući osećaj da moje vreme tek dolazi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...