Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

mnogo :o
naravno da je mnogo, stavise nedostizno za nas smrtnike. :)ali vredi svaki ulozeni ?, za onoga ko to zadovoljstvo moze sebi da priusti. i sto je jos vaznije, da ga posle poji, servisira, placa osiguranje za 600cv, etc.zamisli samo zadovoljstvo kada na auto-bahnu das pedalu napaljenku u caimanu. :lol:a i stane mnogo vise stvari, dece, kucica nego u ostale automobile tih karakteristika.
taj je, garantovano, bio na šablonu. za tako kratko vreme nije mogao da izgubi 1/3 vrednosti, ni u loodilu. :huh:edit:javi mi ako padne na ispod 40k :lol:edit2: zaboravih na beMzin. <_< Edited by voja i
Link to comment
mene oduševila ova krasotica. i navodno ima papučice prilagođene za vožnju u štiklama (da stopalo bude u udobnijem položaju)new-mazda-2-main.jpg
stani bre, ideja topika je bila u fazonu "nemoguca ljubav". :D[a ne ove igracke dostupne svakom normalnom dzepu.]
Link to comment
sto se audija tice, prvi izbor:f_audir810187m_ca80c7a.jpgcool.gif kao downey jr u ironmanu :Dmada videh jedan u bgdu, cini mi se da ga petosevic vozi
Jedan od direktora moje firme je hteo da uzme R8, ali uz ovaj credit crunch sigurno nece u skorije vreme. I drugi se ratosiljao svoje 911-ce i vozi 12 godina starog BMWa 540.Trebalo je videti radost kad je R8 stigao i u nas mali grad - a on zakazao unapred test drive :D Edited by jms_uk
Link to comment

bas lepo sto vam se svidja, ali u engleskom CAR-u ga zamal' ocrnise posle test drive-a. mrzi me da kopam po starim brojevima, spakovani su vec u kutije, ali bilo je par sjajnih opaski. :Dne zaboravite da je i lamborghini-gallardo.jpgtakodjeR audi. cool.gif

Link to comment
bas lepo sto vam se svidja, ali u engleskom CAR-u ga zamal' ocrnise posle test drive-a. mrzi me da kopam po starim brojevima, spakovani su vec u kutije, ali bilo je par sjajnih opaski. :Dne zaboravite da je i lamborghini-gallardo.jpgtakodjeR audi. cool.gif
a da dodamo da je VW, Audi, i ostali takodjeR pod Porsche-tom cool.gif trolujem topic, nemam ljubav na prvi pogled. samo neka je veliko i brzo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...