Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Bilo ih je i s jurišnim puškama, ali još nisu spremni za race war. Čekaju odluku Chief Strategista da počnu

 

 

Ovo je ekstra, skup likova koji su lovacko udruzenje se obuce u ful vojnu opremu i sa zapetim puskama paradira ulicama i to je kao sve ok i legalno....amerika zemlja velika

Link to comment

bigotry?

Baš.

 

Što ako duboka analiza pokaže da je baš puna podrška ovakvih bila jedna od bitnih stvari koja je pretegla na vagi na pravim mjestima. Rekao bih da ni Nixon nije koketirao toliko s ovima koliko Trump, možda su donekle usporedivi Strom Thurmond ili George Wallace.

 

Misliš da bi demonkrate onda & dakle trebali malo pivotirati prema obrani ugroženog™ bjelstva™, da im to popravi izborne šanse? I da počnu s ostavljanjem Leea na miru!™ Jedan je vladao 13 godina nakon takvog pivota :fantom:

 

1103135885.jpg

 

Link to comment

Baš.

znaci bigotry samo jednosmerno

 

 

 

 

Baš.

 

Što ako duboka analiza pokaže da je baš puna podrška ovakvih bila jedna od bitnih stvari koja je pretegla na vagi na pravim mjestima. Rekao bih da ni Nixon nije koketirao toliko s ovima koliko Trump, možda su donekle usporedivi Strom Thurmond ili George Wallace.

pre bih reko da su tasic na vagi bili oni razocarani sibicarom i ekipom koji su glasali za trampa ili uradili ono sto ovde ne smemo da kazemo (zbog helle) i kojima je bio svejedno ko ce pobediti. i da ne zaboravimo ono najvaznije da je ovo bio hendikep pet nula, i da su demokrate pobedile sa 5% razlike to bi bilo sramotno, a gubiti od trampa to je pravi debakl koji ce se analizirati i u sledecih 200 godina. kako drugacije da ti objasnim osim da uporedim pobedom nk vinogradara protiv barcelone, ne mozes tu kriviti ni sudiju, ni publiku, ni putina, ni rasiste...

 

 

 

 

Misliš da bi demonkrate onda & dakle trebali malo pivotirati prema obrani ugroženog™ bjelstva™, da im to popravi izborne šanse? I da počnu s ostavljanjem Leea na miru!™ Jedan je vladao 13 godina nakon takvog pivota :fantom:

 

1103135885.jpg

 

ne, ne mislim, a pokusali su i to, sibicar u ulozi uncle toma. samo se pitam zasto ovakva provokacija u vreme kada amerika nikada nije bila podeljenija nego sad

Link to comment

''The biggest domestic issue for 1968? I’ll tell you. It’s people—our fine American people, living their own lives, buying their own homes, educating their children, running their own farms, working the way they like to work, and not having the bureaucrats and intellectual morons trying to manage everything for them. It’s a matter of trusting the people to make their own decisions.''

I mean, it is the same fucking thing 50 yrs later. Just bigger.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Baš.

 

Što ako duboka analiza pokaže da je baš puna podrška ovakvih bila jedna od bitnih stvari koja je pretegla na vagi na pravim mjestima. Rekao bih da ni Nixon nije koketirao toliko s ovima koliko Trump, možda su donekle usporedivi Strom Thurmond ili George Wallace.

 

Misliš da bi demonkrate onda & dakle trebali malo pivotirati prema obrani ugroženog™ bjelstva™, da im to popravi izborne šanse? I da počnu s ostavljanjem Leea na miru!™ Jedan je vladao 13 godina nakon takvog pivota :fantom:

 

1103135885.jpg

 

 

Ovaj, Virdziniju je Tramp izgubio.

 

Nego, je l onda i Romni fasista?

Mita je u apsolutnim brojkama dobio vise glasova nego Trampara u Virdziniji.

Edited by Budja
Link to comment

Ovaj, Virdziniju je Tramp izgubio.

 

Nego, je l onda i Romni fasista?

Mita je u apsolutnim brojkama dobio vise glasova nego Trampara u Virdziniji.

Ovaj, RS nigde nije spomenuo Virdziniju vec "prava mesta", a ja cuo da takvih ima i u Ohaju i drugde.

 

Meni je mnogo zanimljivija Trampova sve je to isto strategija - nesto mi je mnogo poznata kao i ovaj gore nitpiking oko nevaznih detalja da bi se skrenula paznja sa sustine...

Link to comment

Ovaj, RS nigde nije spomenuo Virdziniju vec "prava mesta", a ja cuo da takvih ima i u Ohaju i drugde.

 

Meni je mnogo zanimljivija Trampova sve je to isto strategija - nesto mi je mnogo poznata kao i ovaj gore nitpiking oko nevaznih detalja da bi se skrenula paznja sa sustine...

 

E a je l' ti poznata simbolika i izgled ovih marševa, kažu nešto slično sad vole da prave u demokratkoj Estoniji i oslobođenom zapadu Ukrajine :fantom:

Link to comment

E a je l' ti poznata simbolika i izgled ovih marševa, kažu nešto slično sad vole da prave u demokratkoj Estoniji i oslobođenom zapadu Ukrajine :fantom:

A ti se kao brines za takve marseve? Da se brines spomenuo bi takve i u Rusiji a ovako - ponavljas samo RT propagandu i provokacije.

Edited by Anduril
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...