Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Паде ми на ум, а пропао текуће британске фрке око о-стерам-ти мера, "ми смо у овом сви заједно", што се превело са "богаташи се зајебавали, сад су сви најебали"... да је некад кружила серија вицева, у ствари загонетки, овако:сви пију, један јебе(свадба)сви пију, један је најебо(испраћај у војску)сви иду, један је најебо(сахрана)један јебава, свима се јебе(састанак у предузећу)сви иду, сви јебу(радничке спортске игре)један иде, свима се јебе(испраћај у пензију)... е, ако би се неко сетио остатка списка. Беше тога двадесетак.
ja znam ono jedan ide, svi jebu ( muz na sluzbenom putu )
Link to comment
ja znam ono jedan ide, svi jebu ( muz na sluzbenom putu )
Где тај заборавих!Подсети ме на онај из војске... кад се тип враћа са одсуства, и пита га земљак- а јеси свраћао до мојих- јесам, добро су сви, поздравила те жена.- а како је она?- одлично, ни курац јој не фали.
Link to comment

Jeste mator, ali ajde još jednom:- Kako da pobegneš kad te jure UFO, podmornica i formula 1?- Kažeš Cigi da zaustavi ringišpil.

Link to comment

Šta se dobije kada se ukrste Crnogorac i Japanac?- Čovjek koji želi da radi, ali ne može da ustane!Kako Crnogorac piše epitaf svojoj ženi?- "Ođe leži moja žena, a ja u miru počivam kod kuće."Pitali Crnogorca da li zna da svira violinu, a on kaže:- Nijesam probâ, al ' znam sigurno. Zašto se Crnogorac stalno žali kada ode u penziju. Isto se radi a manje se plaća. ˘ Došao upravnik zatvora u ćeliju i pita Crnogorca:'Zašto ne ustaneš kada ulazim?'A Crnogorac će na to:'Meni su rekli da moram odležati dvije godine.'˘ Razgovara mladi bračni par: - Šta misliš, draga, kakav će biti naš sin? - Isti kao ti! - Kako znaš? - Pa eto, flašica mu je draža od sise.˘ Policajac zaustavlja pijanca i pita ga: - Kuda ste krenuli u ovo doba noći?- Na predavanje. - odgovara pijanac.- Daj, ko sada drži predavanje?- Moja žena.˘ Plavuša treći put zove konobara: 'Molim vas još jednu kocku šećera.''Pa već ste stavili sedam kockica u tu kafu?!''Znam, ali sve su mi potonule.' Bio Mujo na kvizu i sad pitanje: - "Gdje je Isus otišao iz Betlehema?" Kaže Mujo: - "Ne znam, da nije u Totenhem?"

Link to comment

Kad si već pomenuo Crnogorce...Sedi Crnogorac u dvorištu naslonjen na drvo i odjednom uzima mobilni i okreće ženu u kući:- "Ženo, imamo li još onijeg seruma protiv zmijskog ugriza?"- "Je l' te ugrizla?"- "Ne, no se primiče..."

Link to comment
  • 2 weeks later...

dosla vidra da pije vodu na potok nagla se i pijepriskoci zeka, naguzi je i zbrise.vidra se okrene, ne vidi nikoga, slegne ramenima i odesutra opet dosla, nagla se,zeka hop, hop i zbrise,vidra slegla ramenima i odesledeceg dana sretne zeka vidru u sumi i kaze joj- 'de si tidra- nisam ja tidra ja sam vidra- ne persiram ja onima koje sam karao u bulju!in memoriam Cakara

Link to comment

guilty as charged :blush:a i shvatio sam da cu kada bude sledece sp u fudbalu imati 39 godina i da ce biti vreme za 20 godina mature

Edited by dusan1975
Link to comment

Nekoliko trenutaka pre pogubljenja, Sadamu Huseinu stiže poruka na mobilni.U poruci piše:'Ko se nije skrio, magarac je bio''.U potpisu Ratko MladićUmro Slobodan Milosevic, i kad je otisao kod Svetog Petra, on mu rekao, trenutno imam neku guzvu, ovde u raju pa cemo te privremeno smestiti u pakao, ali docicu po tebe.Nakon nekoliko dana dolaze djavoli i ostali iz pakla kod Svetog Petra na vrata raja i lupaju.Sveti Petar otvara vrata i pita ih sta oni traze tu, a oni mu na to odgovaraju:Pa mi smo izbeglice.

Link to comment

Šetali pustinjom Srbin, Hrvat i Bosanac, kad naiđe lav. Hrvat se prvi snađe i baci šaku peska lavu u oči i oni pobegnu. Idu oni dalje, kad opet naiđe lav. Sada Srbin poučen od Hrvata uzme šaku peska i isto baci lavu u oči i oni opet pobegnu. Idu dalje i naiđu na jedno drvo i odluče se odmoriti, kad odjednom, pojavi se čopor lavova. Hrvat i Srbin pobegnu na drvo, a Bosanac se izvali ležerno pod drvo. Zovu ga Hrvat i Srbin da dođe gore jer će ga lavovi rastrgati, a na to će Bosanac: "Boli mene uvo, nisam im ja bacao pesak u oči!".

Link to comment

gubavac i narkoman u zatvoru, prodje cuvar pored celije i ispadne mu kljucpruzi gubavac ruku kroz resetku da dohvati, otpadne mu ruka, pruzi drugu, otpadne, pruzi nogu prema kljucu, otpadne noga...kaze narkoman: maaatori, jos malo pa si napolju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...