Jump to content
IGNORED

flick(r)


hefestus

Recommended Posts

Za skoro svaki sajt važi isto - prilikom bilo kakve vizuelne promene će se naći grupa ljudi koja smatra da je prethodno rešenje bilo bolje. A u okviru te grupe jedna grupica koja je bukvalno lično uvređena izmenama i najavljuje svoj virtuelni sepuku na tom sajtu. Da im izmeniš funkcionalitet ili čak ukineš neke funkcije, to bi prošlo daleko lakše i bezbolnije nego dizajn.To valjda ima veze sa tim odomaćivanjem, kao, toliko su tu dugo i navikli se na postojeći dizajn, da imaju osećaj da im je neki stranac drugačije razmestio nameštaj i zamenio neke stvari dok su bili negde napolju.

Link to comment
  • 5 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...

jel postoji nacin da udjem u svoj nalog ukoliko ne znam kojim mejlom sam se logovala (jer sam 3x otvarala novi ono kad je trazio prebacivanje na yahoo)

nadjem svoju stranicu ali ne mogu da se ulogujem, moze neko da uhakuje?

Link to comment

ne ide, tj nijedan od ta tri mejla koja znam nije od aktuelnog naloga

uopste ne znam na koji sam ga mejl registrovala :(

 

o jbt sad sam uspela nakon tri dana drndanja kuci, otvorio mi s ovog kompa i to na zvanicnu gmail adresu, koju ukucah onako iz ocaja, a kuci me s nje prebacivao na neku primedbu da sam vec registrovana na drugi email na yahoo..nista mi nije jasno

 

u stvari nisam, ulogovana sam na neki drugi nalog, ovu stranicu mi nudi da followujem :isuse:

odustajem

Edited by InvisibleLight
Link to comment

ne ide, tj nijedan od ta tri mejla koja znam nije od aktuelnog naloga

uopste ne znam na koji sam ga mejl registrovala :(

 

o jbt sad sam uspela nakon tri dana drndanja kuci, otvorio mi s ovog kompa i to na zvanicnu gmail adresu, koju ukucah onako iz ocaja, a kuci me s nje prebacivao na neku primedbu da sam vec registrovana na drugi email na yahoo..nista mi nije jasno

 

u stvari nisam, ulogovana sam na neki drugi nalog, ovu stranicu mi nudi da followujem :isuse:

odustajem

 

https://www.flickr.com/help/with/other/

 

pa klikni na get Help by Email

Link to comment

ali traze i :

 

In your message please include

- The Yahoo! ID that you are having trouble with:

 

a ja to ne znam

tj moguce da sam se tad logovala preko FB-a, vidim da je ista fotka i neki frends s FB su mi na flickr-u ali je flickr ukinuo gmail i fb naloge, mora yahoo

 

 

mogu da im ponudim samo

- The Flickr URL of the account:
 

 

al onda tako moze svako da provali u svaciji flickr

 

 

edit

In your message please include

- The Yahoo! ID that you are having trouble with:

- The Flickr URL of the account:

- Any error messages that you are seeing:
 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

uspela sam, pisala im na email, iako sam mislila da cu odgovor cekati nedeljama, ako uopste odgovore jer sam im poslala samo url naloga

 

dali mi moj yahooID, za koji pojma nemam kad sam otvorila, mada mi zvuci poznato, naravno da sam mu sifru takodje zaboravila al sam je dobila preko koda koji mi poslase na broj telefona

 

tak oda,ako nekom zatreba resenje eto postupka

Link to comment
  • 1 year later...

Kako sada radi flickr? 

 

Treba mi još neko mesto pored fb-a gde bih da izlažem™ probrane primerke, jel i dalje imaju one fore da trpaš fotke u neke grupe, pa dobijaš neke ocene i ta sranja? U kojoj rezoluciji prihvataju fotke, gledam sada neke od baš pre, opako su ih kasapili, čini mi se...

 

Sve u svemu, flickr now, mane i prednosti?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...