Jump to content
IGNORED

LOMO


yolo

Recommended Posts

Ne znam da li je prava tema, ali sto bi rekli Crnogorci dosao sam da se pohvalim danasnjim pazarom sa buvljaka.Olympus Mju II u mint stanju za 150 dinara.Sad pitanje. Nisam stavio film unutra a i ne bi dok ne proverim da li zapravo radi. A mislim da mu je baterija zdravo ciao. To je ona od 1V, mislim da je oznaka 123A ili tako nekako. Jel se to jos prodaje?Zapravo da li to sto mu display nista ne pokazuje ima veze sa baterijom ili time sto nema filma u njemu?EDIT: sad vidim da na netu stoji da je baterija CR2 od 3V. sasvim sam siguran da u mome stoji nesto drugo, aj mozda sam oznaku lupio ali 1V nisam....EDIT2 : lupio sam 1V, 123A je 3V. inace nije Mju II obican nego Mju II Zoom 80, sto ce reci stativa:)

Edited by gazza1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ne znam da li je prava tema, ali sto bi rekli Crnogorci dosao sam da se pohvalim danasnjim pazarom sa buvljaka.Olympus Mju II u mint stanju za 150 dinara.Sad pitanje. Nisam stavio film unutra a i ne bi dok ne proverim da li zapravo radi. A mislim da mu je baterija zdravo ciao. To je ona od 1V, mislim da je oznaka 123A ili tako nekako. Jel se to jos prodaje?Zapravo da li to sto mu display nista ne pokazuje ima veze sa baterijom ili time sto nema filma u njemu?EDIT: sad vidim da na netu stoji da je baterija CR2 od 3V. sasvim sam siguran da u mome stoji nesto drugo, aj mozda sam oznaku lupio ali 1V nisam....EDIT2 : lupio sam 1V, 123A je 3V. inace nije Mju II obican nego Mju II Zoom 80, sto ce reci stativa:)
Батерија ће те изаћи више него апарат.Иначе добар избор батерија је на врх Устаничке с десне стране
Link to comment
  • 9 months later...

извукао јутрос из ормана, купио филм, батерије, хипстеришемGWh7aeS.jpgтакође и овог, али не знам да ли уопште може да се нађе филм за његаgzZMTKA.jpgи заједничка фотка71XRk1Y.jpg

Link to comment
  • 1 year later...

danas kod cigAna naleteo jos jedan lomo LC-R, 200 dinara. deluje korisceno, sve fercera, komande razradjene. ne znam da li je ispravan ali i ako nije posluzice za rezervne delove. u najgorem (ili najboljem slucaju), bice za poklon.

Link to comment

извукао јутрос из ормана, купио филм, батерије, хипстеришемGWh7aeS.jpgтакође и овог, али не знам да ли уопште може да се нађе филм за његаgzZMTKA.jpgи заједничка фотка71XRk1Y.jpg

nažalost možeš samo da ga gledaš. Kodak i Polaroid imaju različite procese, a Kodak je odavno izašao iz priče sa instant fotografijama.

status: obsolete.

Link to comment
  • 2 months later...

A.

 

Sa FEDom 5b bio bi glavni baja, jos ako se ne ocesljam mozda se neka/neko zaljubi u moj weltshmertz

 

inace ne znam za emigrante, mada meni nekako najprirodnije da se tamo izuju jer je deklarativno najpacificistickiji deo grada :fantom: hehe

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...