Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

Cijenim da ovaj potforum potrebuje 1 'sealed' sekciju, tj. ptf. :-)Al' da se drži 1 fotografski kvalitet, da ne bude baš kano burek-džinica. Inače i olde indy voli te fotke koje raduju oči, ali ih drži tamo gde đeca ne mogu da nađu. :D

Link to comment
Cijenim da ovaj potforum potrebuje 1 'sealed' sekciju, tj. ptf. :-)
Zasto da ne, s tim sto je nemoguce uvesti apsolutni parental advisory - tjatja nije bas uvek na forumu. Ali, ako se ovo ispostuje:
Al' da se drži 1 fotografski kvalitet, da ne bude baš kano burek-džinica.
... svi srecni i zadovoljni.
Link to comment

kako se meni dopada ova fotka!!! i kada sam je 1 put video - odlepio sam. nisam pametan da li je zato što je na istoj pj. harvey ili me je fotka prosto očarala uličnim osvetljenjem, bojom, taj kao neki slučajni momenat i ovde sam stao i zato sada pišem. šta vi mislite; da li je ovo slučajni momenat ili je ova iza kamere smišljeno odradila sve? da li je namešteno ili su se dogovorile da ona hoda i ova će da fotka sve dok ne ispadne ona koja je prava?frontda.jpgphotographer by: maria mochnacz

Link to comment
da li je namešteno ili su se dogovorile da ona hoda i ova će da fotka sve dok ne ispadne ona koja je prava?
Ne verujem da je namesteno - inace i meni jako gotivan album cover [ali mozda i zato sto mi se svidja i sam album :D]
Link to comment
  • 3 weeks later...

otvorio bih ovde 1 topić 'muzika + vaša fotografija'ono što je bitno za učestvovanje jeste da se poštuju neki protokoli kao npr:~1 square [500x500]~2 centar stranice~3 link treba da bude u tagovima i da se na kraju ubaci u ono polje ime autora ili koju reč hoćete~4 1 fotografija+muzika 1 post (sačekate sledećeg i onda možete ponovo)~5 nema komentarisanja~6 umesto muzike može i tekst iznad fotke ali sve da bude u 'align center'~7 1 razmak između fotografije i linka (teksta)~8 nebitan je motiv koji je na fotografiji ako se ispoštuju ova pravila (svih sedam tačaka)kako vam se ovo čini? ako hoćete da otvorim i ako ima volje, da čujem? kako bi to izgledalo:

4471583652_d21005b8e1.jpg

ili:

I lost myself on a cool damp nightGave myself in that misty lightWas hypnotized by a strange delightUnder a lilac treeI made wine from the lilac treePut my heart in its recipeIt makes me see what I want to seeand be what I want to beWhen I think more than I want to thinkDo things I never should doI drink much more that I ought to drinkBecause I brings me back you...Lilac wine is sweet and heady, like my loveLilac wine, I feel unsteady, like my loveListen to me... I cannot see clearlyIsn't that she coming to me nearly here?Lilac wine is sweet and heady where's my love?Lilac wine, I feel unsteady, where's my love?Listen to me, why is everything so hazy?Isn't that she, or am I just going crazy, dear?Lilac Wine, I feel unready for my love...

4471583652_d21005b8e1.jpg

Edited by bob mould hair style
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...