Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 1 month later...
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne, smorilo me ono grindanje. i što su mi resetovali tim

 

sad samo gruvam clash royal

:dry:

Da dobro su ukenjali ovu sezonu. Ja je ispratih ali je postalo dosta zeznuto izgraditi kršten tim bez trošenja prave love. Dosta se promenilo od prošle godine ali mislim na gore. Vidim glasine da bi trebalo da se pojavi nba2k19 za mobil što bi trebalo da sjebe NBA Mobil. Vrhunac gluposti je bio kada su banovali 2/3 komjunitija i uveli da ae botovi posluju na aukciji, nešto kao u madenu. Vidjecemo kako će završiti ovu sezonu sa resetom.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

challenger 3, sa trndencijom ka masters

:fantom:

 

I ja isto, ali igrica je toliko jebeno nefer, pre svega matchmaking, kako digneš karte, automatski se dižu karte i protivnicima koje dobijaš iako nisi napredovao mnogo po arenama ako si uopšte, presipanje iz šupljeg u prazno i to mesecima, klasika, igram samo jer sam već solidno vremena investirao (para naravno, ništa). Inače je baš besmisleno.

 

Clash of Clans bio i ostao milion puta zanimljiviji, dinamičniji, mnogo varijabilniji, potreban timski i strateški rad u ratovima, ma neuporedivo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...