Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Bilo je priče o igranju Civ4 preko neta...Da li još uvek ima zainteresovanih? (i da li je moguće igrati sa "verzijama" koje većina nas ima, a da nismo platili 100$?)

Link to comment
ima, ima, samo da nije najnoviji pošto to ne mogu da pokrenem.a neka strategija koja ne ide na turnove?
Moje stare kosti ne trpe nagle pokrete...Samo potezne. Može i Heroji 2, npr...
Link to comment
a neka strategija koja ne ide na turnove?
Moje stare kosti ne trpe nagle pokrete...Samo potezne.
A moji zivci igre koje traju duze od dvajes' minuta (TBS = vecnost) ... sta predlazes Celte ?Btw, jel' raspolozen neko za Pocket Tanks preko Hamachija ?Edit: Al' sam spor, kako igras ZH, preko Hamachija ili ima svoj internet play ? Koji patch ?Mislim da imam "legalnu" verziju negde po fijokama Edited by BOOGIEMAN
Link to comment
A moji zivci igre koje traju duze od dvajes' minuta (TBS = vecnost) ... sta predlazes Celte ?
zažaliću zbog ovoga... Moorhuhn winter edition...moorhuhnWE_scoring.jpg Edited by Kelt
Link to comment
linkWarcraft2, Heroes2, Starcraft + Broodwar...
Jesi li probao ovo? Ne snalazim se sa ruskim.Alternativa za War III: Eurobattle. Izgleda da je najmasovniji. Potrebna je registracija akaunta na forumu.
Glupo pitanje verovatno, ali je li moguće igrati crackovani Heroes2 preko neta?
Može bilo koju igru ako neka dobra duša postavi server :)edit: progutao sam jedan "I". War 3 je u pitanju. Edited by Biohemija
Link to comment

Bežao sam od toga već duže vreme, ali qratz - navuko se na menadžericu, a odmor i ove letnje vrućine pogoduju tome :( Novu godinu sam dočekao uz brootalno dranje od strane Arsenala :wub: na Emiratima.

Link to comment
skinuo sam Starcraft. Zapravo, igre su bez filmića, tako da su SC+Brood zajedno cca 150mb
Pomislio sam da je neki narodni server za te igre. Ništa ne kontam ruski.Starcraft :(. Pomalo mi je žao što nisam bio navučen na njega nego Warcraft.
Link to comment
Bežao sam od toga već duže vreme, ali qratz - navuko se na menadžericu, a odmor i ove letnje vrućine pogoduju tome :( Novu godinu sam dočekao uz brootalno dranje od strane Arsenala :wub: na Emiratima.
Cekaj, bre, koga vodis? Ja sam u Engleskoj pokusao sa Boltonom dva puta ali nije islo, nije bilo para a nisam hteo da prodam Anelku razbijaca i najebah k'o zuti <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...