Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ma i u Betmenu mi je odlican. A kad se samo setim Chinatowna, Shininga, One Flew over the Cuckoo's Nesta... Pa cak i u onoj rom-com situaciji s Dajen Kiton... Svuda ga gledam :D

Link to comment
Skyfallskyfall-poster.jpgApsolutno jebeno savrsenstvo! Zbog ovog filma Skoti na referendumu odlucuju da ostanu u Kraljevstvu -_-Sam Mendes alal, skidam kapu! Havijer :ph34r: Ali kamera... kamera je pizdarija! Svetlo, boje, kadrovi... :ziga:
Link to comment
Loopers... Dobar.
SkyfallApsolutno jebeno savrsenstvo! Zbog ovog filma Skoti na referendumu odlucuju da ostanu u Kraljevstvu -_-Sam Mendes alal, skidam kapu! Havijer :ph34r: Ali kamera... kamera je pizdarija! Svetlo, boje, kadrovi... :ziga:
Provela danas 5 sati u bioskopu, prvo Loopers pa onda Djems Bond.Iako sam otisla zbog Bonda, izasla sam prezadovoljna sto sam odgledala i ovaj drugi, cak mi je on Bonda potpuno bacio u drugi plan, toliko je na mene ostavio utisak. Mislim da je cak i po ovim aspektima koje Sladz analizira kod Bonda, Loopers izuzetno kvalitetno odradjen. Kamera odlicna, svaka scena odmerena, ubrzava kad treba, usporava kad to ima smisla. A od svega je najbolja radnja :D (kome se dopao Inception, cenice i futuristicki mind-twisting izlet u Looper).(momenat “I'm from the future, you should go to China,” kod mene i dalje izaziva napad smeha)Bond me je razocarao, najiskrenije, a tako sam zelela da to ne bude tako, posebno nakon danasnjeg citanja teksta Milosa Vasica u Vremenu koji me je donekle i iznervirao. Nisam skoro procitala neki tekst koji je bio toliko subjektivan i zasnovan na analizi nesustinskog. Ovo je dovelo do toga da me je onda i sam Skyfall iznervirao. A zapravo mi je bio dosadan. (uz par sjajnih momenata u kojim Bardem briljira) Edited by Quince
Link to comment

Ja sam se bavio malo classicima ovih dana, pošto i onako ne izlazi ništa pametno a slab sam na tom polju...Gledao sam 12 angry man, Rashomon, Psycho i Vertigo. 2 su stvarno odlična, jedan je so-so, a za jedan sam gotovo šokiran koliko je precenjen.

kapiram da su ovo filmovi koje ljudi mnogo vole i ozbiljno shvataju, pa neka ostane na tome...ne bih da preteram sa shit stirrovanjem na prvom strani ovog vozdignutog topica. -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...