Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

hvala svima, pa i surovom daretu.samo sto sad ide onaj deo, sto vise babica, kilavo dete :Dsve je vise zastupnika tog projektora, moju braviju koju sam cackala pre neki dan kod prijatelja i bas mi deluje zadovoljavajuce za moje zelje i potrebe, niko ni ne pominje a ovi zlikovci u b&o radnji izlozili beovision 9bo.jpgza koji mi treba jos oko osamsto tezgi dnevno...taj elemenat kablovskog prenosa mi i nije toliko bitan, zato se i razmisljam o lcdu/plazmi. samo sto na njima macor nece moci da lezi.sledeca nedelja je posvecena potrazi. drz'te fige.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kazu da ovi televizori nisu dobri, tj da su klasicni televizori bolji. Ali niko mi nije rekao ZASTO. Ja ne primecujem nikakvu razliku osim u dizajnu (doduse tehnika mi je najslabija strana). Da li neko zna sta je to sto nije dobro sa ovim LCD televizorima?

Link to comment
hvala svima, pa i surovom daretu.samo sto sad ide onaj deo, sto vise babica, kilavo dete :Dsve je vise zastupnika tog projektora, moju braviju koju sam cackala pre neki dan kod prijatelja i bas mi deluje zadovoljavajuce za moje zelje i potrebe, niko ni ne pominje a ovi zlikovci u b&o radnji izlozili beovision 9bo.jpgza koji mi treba jos oko osamsto tezgi dnevno...taj elemenat kablovskog prenosa mi i nije toliko bitan, zato se i razmisljam o lcdu/plazmi. samo sto na njima macor nece moci da lezi.sledeca nedelja je posvecena potrazi. drz'te fige.
Evo, mi držali, šta si uradio?
Link to comment
Evo, mi držali, šta si uradio?
nista :(niko nije preterano smanjio cene, sem onih ponuda u tempu i eurosalonu gde treba da se bijes sa sugradjanima da dodjes do neceg.te sam za sada odustala, jos se drzi soni, sacekacu malo.hvala svima na savetima
Link to comment

Kupio sam nedavno Samsung od 29 inča. Onako uzaniji ko što Dare reče. Cena 21000. Nerviralo me ono sa zvukom kod isključenja i uključenja dok mi mlađi nisu objasnili da to može da se ukine. I, što neko reče, grozan je onaj tamni period ekrana kada se menjaju kanali. Jedino što sam se dvoumio bilo je da kupim nešto sa dva tjunera, da zaobiđem reklame a ne propustim sekund filma ili utakmice. No, skupo mi bilo. Oko 7000 odozgo. Drugi put.Ovoo LCD / plazma? Preskupo za namenu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
taj elemenat kablovskog prenosa mi i nije toliko bitan, zato se i razmisljam o lcdu/plazmi.
Plazma - no. Taj ce tip TV aparata najverovatnije nestati sa trzista, verovatno jos ove godine.
Link to comment
  • 1 month later...

(anti)preporuka:Kako mi je prošlog meseca crk'o TV, morao sam pothitno da pazarim drugi sa drastično skromnim budgetom.Uz'o crt LG od 55cm u tehnomaniji.Izbegavajte ovu marku.Nema šanse da se lepo podese kontrast i osvetljenje.

Link to comment
(anti)preporuka:Kako mi je prošlog meseca crk'o TV, morao sam pothitno da pazarim drugi sa drastično skromnim budgetom.Uz'o crt LG od 55cm u tehnomaniji.Izbegavajte ovu marku.Nema šanse da se lepo podese kontrast i osvetljenje.
To si ti kupio TV koji je negde vracen kao neispravan. Skupe ih na stotine u neki hangar i onda Ruski bizmismeni to kupe na aukciji u Koreji i dalje ih valjaju kao nove.Osveta Marka Milosevica i njegovih trange-frange firmi iz Rusije?LG je jeftiniji kao sto je Compaq PC uvek bio jeftiniji od IBM-a. A nista losiji.Postoji li LG predstavnistvo u Bg? Jesi li se zalio?
Link to comment

I ja mislim da je to neka greška. LG je na dosta dobrom glasu. Lično ga nisam imao, ali znam ih par koji jesu i zadovoljni su, čak i posle dosta godina upotrebe.

Link to comment

Prvo, jedan komentar:Plazme imaju bolju sliku od LCD. Kod plazma televizora je postojao problem, što je plazma(punjenje) imalo rok trajanja oko 10.000 sati, posle toga je moralo da se menja, pa je bio skup sport.Taj problem je rešen nedavno, i sad plazma ekrani imaju rok trajanja od oko 75.000 sati, što je praktično zauvek.što se tiče toga da CRT imaju bolju sliku od LCD ili plazme, to nema veze sa stvarnošću, jer sve zavisi od marke koju kupiš.Lično imam SONY bravia, i slika je fenomenalna.Juče sam kupio još jeda LCD TV-32 inča TOSHIBA, + uz njega daju uključeno u cenu DVD plejer(sa DiVX-om), sve za 599 evra. Ima i tjuner za digitalnu TV, i full HD je.

Link to comment
Juče sam kupio još jeda LCD TV-32 inča TOSHIBA, + uz njega daju uključeno u cenu DVD plejer(sa DiVX-om), sve za 599 evra. Ima i tjuner za digitalnu TV, i full HD je.
Gde si ga kupio?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...