Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

ma i vosa je realno penis, juce su jedva umuvali gol ovim velsanima. od prvog iole ozbiljnijeg protivnika dobice petardu, al sto jes jes, imaju srece u zrebu.

 

Играли колико и како им треба.

Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Madjarski fudbal je bas u kurcu?

 

Onako. Izbacili su par klubova iz prve lige zbog finansija pred početak prošle sezone, titulu osvojio Ferencvaros dominantno. Mislim da imaju podršku države da se malo oporave, Thomas Doll im je trener, imaju solidan broj reprezentativaca. Stranci upitni. Što se tiče ostatka lige Videoton je ok poslednjih godina, ostalo tanko.

Link to comment

Hrvati ce ladno imati 2 predstavnika u LS (upravo su prestigli Rumune na kljucnom 15. mestu!)

 

С тим да сезона још није ни изблиза готова и бодови се сакупљају до маја следеће године.

Link to comment

s tim sto taj drugi ide tamo na engleze i italijane pa su mu sanse za plasman manje-vise nikakve, al svejedno, svaka im cast. umeli su oni i ranije da nabiju rejting i da dodju do dva kluba u kvalifikacijama. one 99. kada je partizan igrao sa rijekom, rijeka je bila vicesampion

Link to comment

Треће коло, из ког се испада у плеј оф за групе Лиге Европе.

 

Ево ко је могао допасти нпр Стеауу ове године (2. у Румунији, њих су прескочили Хрвати, засад)

 

Ajax

PAOK

Sparta Prague

Shakhtar Donetsk

Young Boys

Rostov

Anderlecht

Fenerbahçe

Monaco

Manchester City 

Porto

Villarreal

Borussia Mönchengladbach

Roma

Link to comment

svejedno, mi npr. nikad necemo ni dostici. doduse, njima je lakse jer su pametniji. smanjili su ligu na 10 i odavno krenuli u privatizaciju, tako da stvaraju neke elementarne preduslove za napredak klubova i njihove bolje rezultate. ta vrsta osnovne pameti je kod nas nezamisliva.

Edited by Nikodije
Link to comment

Uključio sam Škendiju, kada je već imala igrača više, ali kako su dobro odigrali za dva gola, plus ih zaustavili jednom zbog navodnog ofsajda. Biće zanimljivo u revanšu.

 

Hajduk otresao neke Ukrajince. Rijeka nerešeno u Istanbulu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...