Jump to content
IGNORED

šah je šah


Quizmaster

Recommended Posts

Dobar je ovaj Svetski kup. Jeste da je kup sistem nekako "nesahovski" i da su mecevi od dve partije prekratki da pokazu realan odnos snaga, ali bar nam daje priliku da se podsetimo da ima fantasticnih igraca i van ovih top 10 koji igraju svaki bogovetni superturnir. Mnogo se dobar sah igra danas u svetu, mnogo.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

 

Dh8+  i Sg8 u odgovoru su veoma loši potezi. Skoro da sam mišljenja da su trener i učenik namerno tako odradili u trening partiji da bi se ušlo u tu "neprohodnu šumu" zarad samog treninga.

Link to comment

Dh8+  i Sg8 u odgovoru su veoma loši potezi. Skoro da sam mišljenja da su trener i učenik namerno tako odradili u trening partiji da bi se ušlo u tu "neprohodnu šumu" zarad samog treninga.

 

moguce. meni se svidja partja pa samo sam shareovao...plus se radi o talu ;d

 

danas se navija za rapporta, ivanchuka i za jobavu 

Link to comment

Za Raporta sam iz prve ruke cuo da se ponasa bezobrazno i nesportski. A Jobava mi ide na onu stvar (kurac) zbog kafanskog stila igre. Tako da ostaje ludi Ivancuk :) E, da, i onaj Kinez Ding Liren mi se mnogo svidja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...