Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Kakve oscilacije u kilazi zbog jutrosnje voznje bajsom 27.5km x 2, naopako. Krenuo na skoro prazan stomak sa 90.5kg, otisao na to jezero, plivao sat vremena, pio neke elektrolite i cuda muda, cokoladicu i gel sa hidratima... vratio se sa 88.5 a sad, par obroka kasnije opet imam 90 i verovatno cu vratiti i ovih pola kile do kraja dana. Haos.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Maksimalan gubitak tecnosti znojenjem moze biti 2-4l na sat, tako da, pri ovim vrucinama, osicilacije od 2kg (odgovara 2l vode) u toku dana nisu nista. Verovatno bi trebalo da cesce pijes vodu.

Link to comment

Ma vratio se na 91 lagano, cim sam poceo da jedem bureke i ostalo sto jede normalan svet, a pri tom se nisam ni zamastio nego ostali misici. Inace je najbolje kad imam ~93 na 193cm ali sad sam se bas izdefinisao pa imam manje.

 

Nego, jel ima neko od vas neku dobru semu za suplemente? Mislim na veliko kao, tipa 1000+ evra mesecno na redovnoj bazi, za teretanu. Za sad najbolje uslove nudi Ogistra shop i neki lik sto ima stranicu na fejsbuku, sto radi na crno, ali mozda imamo nekog insajdera ovde...

Link to comment

Scitec i Biotech su ok ali bismo i ove poznatije ipak. Ima na jednoj od raznih stranica na fejsbuku jedna dobra varijanta, Madjarska skoro sigurno ali to nas ne zanima, njega sam pitao da na te vec snizene cene spusti jos malo i rekao je da moze, videcemo koliko... Naravno, ako se pojavi nesto jos povoljnije, ovo ce da se preskoci.

Link to comment

Scitec i Biotech su ok ali bismo i ove poznatije ipak. Ima na jednoj od raznih stranica na fejsbuku jedna dobra varijanta, Madjarska skoro sigurno ali to nas ne zanima, njega sam pitao da na te vec snizene cene spusti jos malo i rekao je da moze, videcemo koliko... Naravno, ako se pojavi nesto jos povoljnije, ovo ce da se preskoci.

 

Scitec i Biotech nemojte piti, to je djubre koje se proizvodi bez ikakve kontrole.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Forsiramo Muscletech, Muscle Pharm, Dymatize, Optimum i tako te najpoznatije marke, mada se uzelo i kojesta od Biotech-a i Scitec-a, cisto da se ima i jeftinija varijanta. Ja cu za sebe da uzmem MP Combat Whey, mislim da ima najbolji odnos cene i kvaliteta.

 

Inace, juce ujutru imao 87.5 kg, propao ko muda kroz pocepane gace. Zadnji put sam imao toliko 2008. godine, ako se dobro secam. Jeste da sam izbacio otprilike samo vodu i da tezina dosta varira ali opet, bedak mi svaki put kad stanem na vagu, smorim se koliko sam skurcao od biciklanja i plivanja.

Link to comment

Ne vredi, keva radi od ujutru do predvece a zabole je bas da meni sprema hranu za ceo dan ili 2 dana unapred, kao ovi napredni vezbaci sto rade. Ja sam, naravno, lenj i ne znam nista da spremam pa cesto tako gladujem dok se ona ne vrati s posla i eto sranja. Sad sam ko neki plivac iz manje razvijenih zemalja, definicija je tu ali mase nidje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...