Jump to content
IGNORED

Stanje na računu +1


PlusJedan®

Recommended Posts

Dragi drugari ovo su promene na računu Plus Jedan. Biće objavljivane početkom meseca, za predhodni. Ako neko želi ranije da proveri da li je njegova uplata "legla" :-) neka šalje PM :-)

b776bc7a562a2fbeb00f703ef30f1239.jpg

Link to comment
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • PlusJedan®

    25

  • adam

    8

  • Edit

    7

  • vookela

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde neka neko da skrinsot popunjene uplatnice, uplatio bih neki novac ali sam smotan do bola kad je to popunjavanje u pitanju...

Link to comment

Izvolte

 

Upl_zpsuvoh0cwx.jpg

 

EDIT: 288, 289 i 290 su za elektronsko plaćanje. Kad se uplaćuje u gotovini piše se 188, 189 ili 190...

Edited by Edit
Link to comment
  • 2 months later...

sada videh ovaj izveštaj. moji prilozi prolaze. lepo

računam: 100 najaktivnijih forumaša x 250 RSD putem trajnog naloga u banci je 300000 RSD godišnje. bila bi to lepa suma.

Link to comment
  • 3 months later...

hoce li biti problema sa online uplatom iako nisam stavila maticni broj i pib udruzenja? racunam da ne bi trebalo da menja nesto -  tek sad vidim ovaj template uplatnice.

 

i ja se slazem sa gornjim predlogom, a ne moraju samo aktivni forumasi - posto sam ipak ispala iz te grupe :)

pretpostavljam da to sa trajnim nalogom nije komplikovana procedura?

Link to comment

Trajni nalog se dogovara sa Bankom gde imaš otvoren račun, sa kog bi uplatila sredstva. Jednostavno ovlastiš Banku da odredjenog datuma svaki mesec uplati neki iznos umesto tebe. Proveri samo da li imaju neke provizije/naknade za taj posao, da ne bude iznenadjenja...

Link to comment

Imali smo juče (24.08) dve uplate po 1.000. Jedna je sa svrhom uplate "Pomoc migrantima", a druga "Donacije". Stavicu sve u tabelicu kad stignem...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...