Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Ево ветар почиње.

Неколико огромних јелки које се нагињу из дворишта ка улици натопљене су водом и отежале. Надаам се да неће пући и пасти на кола испред ограде. Улица је поплављена ја сам повише од ње па је сигурно.

Не знам ујутро како на посао могу ли колима или таџом

Link to comment

e pa drustvo.. potok je izlio iz korita na par mesta.. a cini mi se da ce polako i na ostalim

neka je bog u pomoci ovima nizvodno a i nama ovde
preliva po ulici opusteno

nivo vode se fino podigao u dvoristu.. na podrum ne smem ni da pomislim

odoh da pevam neke reverse dodolske pesme i gledam nba
pomirili smo se sa porazom

malopre izbacih sa komsijama neke dzakove peska, da im pomognem

da vidite kako lepo filtrira.. bar ce im ulaziti cista voda

Link to comment

Moj krov još uvek izdržava nalete

Znači kad si ga opravio onda si ga opravio!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

E pa da se i ja upišem u "žrtve nepogode".Malo pre mi zvoni komšinica:

Komšija jel kod vas voda velika na terasi?

Ja kažem nije , što?

Pa meni u stanu vlaži po zidu pa mislila sam od vas...

Kad pogledam a ono na istom mestu gde i njoj i meni tri fleke veličine teniskih loptica :angry: ali kod mene je orman pa se ne vidi dobro mi rekla!Ne kaplje samo vlažno.Zanimljivo da je kod nje fleka veća?!

Sad da navatamo ove iznad da vidimo, i predsednicu kućnog saveta...E jbm ti život , nije epska tragedija ali živac skočio!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Meni se od prošlog talasa, kada je vetar duvao sa druge strane, pojavila buđ sasvim nisko na zidu, iza tv police i komode na kojoj je akvarijum, odmah iznad lajsne parketa.

 

Na tom zidu nema prozora, pala krivica na fasadu.

 

Gradsko stambeno po prijavi predsednika skupštine "izašlo na teren" (iako ih niko nije video i nisu se najavili) i napisalo rešenje da mora da se popravlja fasada.

 

Ali! Iako plaćamo održavanje, skupština je ta koja mora da pribavi dozvole i da investira u posao.

Link to comment

moji rođaci sinoć taman pomislili da su rešili problem, super se snašli, domaćin napravio nešto kao levak, uhvatio tu vodu što curi pored cevi i izveo crevom napolje

negde oko 1 posle ponoći siđe u podrum da proveri jel' sve fercera, kad ne lezi vraže, cela strana podruma prema brdu popustila, voda izbija odozdo ko vrelo

i celu noć udri, kupi vodu peškirima, jutros kupili neke spužvaste džogere da se bar ne saginju, i eno kupe i dalje

 

ja svako malo silazim u podrum i ne mogu da se načudim kako je kod njih haos a kod nas sve suvo, a ista kuća, ista konfiguracija terena  :unsure: 

ono, nije da se žalim, ali mi ništa više nije jasno

biće da je do hidroizolacije

Link to comment

well.... fuck

celo jutro do sad smo izbacivali vodu

jebes dvoriste, jebes podrum... uslo kod caleta u radionicu jbt
sredjivali smo je jesenas i sad .!.

a tamo mu je oprema, hvala bogu pa nije pipnulo sve kompove, bili su na stolovima.. ne mogu da verujem da je dotle doslo! dzabe pesak, dzabe sve
on odatle dezura kad radi od kuce.. veselo
takodje i letnja kuhinja je kapitulirala

inace, napravio se i kurslus sa strujom.. imamo je samo u jednoj sobi.. evo sad ceka burazer elektricare, ja sam dosao na 10min odmora, pa se vracam da saniram podrum, mada mislim da se uzalud trudim.. koliko god da izbacim, ona naidje.. prolazi kroz pod..

nadam se da ce se bar ovo sa strujom srediti, da nije nesto mnogo zajebano :/

pih... nestala mi je taman na pocetku 4/4 BKN-MIA :@

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...