Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

ima bus blue line iz bg za hn, u 7-8uvece krece i stize u 7-8 ujutru. pa uzmi brodic na la bamba plazi i to je to. mislim da svaki dan idu. fin autobus.

 

Ipak ću ovako, fala mustanže. Jbt 3200 karta, meni to baš malo. 

Link to comment

Taj Blue line znam da ide i do Krasica, pa mozda snjim mozes i skroz do kraja, bez tog broda. Proveri kod njih dokle voze i kojim danima. A prijateljica mi se zalila na udobnost u busu kod njih.

Link to comment

Bila moja dva drugara iz Novog da gase požare (hteo i ja, ali me nisu pustili u bermudama), tri noći nisu spavali, vratili se nagrđeni u Novi. Kažu da je bila prilična dezorganizacija, turisti dolazili i pravili selfije uz požar, vojska ništa ne radi, pametnjakovića za izvoz. Na kraju Hrvati poslali kanadere i ugasili požare.

 

Luštičanima se jebe, ja u Radovićima video pune kafane lokalaca, na Plavim Horizontima muvaju ženske.

Link to comment

Bila moja dva drugara iz Novog da gase požare (hteo i ja, ali me nisu pustili u bermudama), tri noći nisu spavali, vratili se nagrđeni u Novi. Kažu da je bila prilična dezorganizacija, turisti dolazili i pravili selfije uz požar, vojska ništa ne radi, pametnjakovića za izvoz. Na kraju Hrvati poslali kanadere i ugasili požare.

 

Luštičanima se jebe, ja u Radovićima video pune kafane lokalaca, na Plavim Horizontima muvaju ženske.

Ne može čovek da ne pizdi, ali nije to ništa novo i čudno jbga...
Link to comment

gori i iznad herceg novog, na bar dvije lokacije. jebiga sad vec djeluje kao da neko podmece pozare i da je cekao da sve vatrogasne snage predju na lusticu, i to na vise tacaka, pa da zapali i kopno. mup privodi sumnjive, ne znam je li sta proizislo iz toga, ali ocigledno rade i na piromanskom uglu.

 

Ova dvojica se kunu da su na Luštici videli dve novozapaljene automobilske gume na mestu gde ih ranije nije bilo. Glupa policija našla nekog tipa kog niko ne zna, priča da je lokalac i puste ga bez legitimisanja.

 

Meni je čudna ta priča, gde su bili ti piromani prošle godine, bilo nula požara?

 

Šire se razne priče, najlepša je da DPS podmeće požare, zato što je izgubio izbore.

Link to comment

Žena bila do neke vile ili hotela šta god oko Sv.Stefana ludilo pogled fensi, cijena prava sitnica-- 250-450 € dan...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...