Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Različiti prioriteti. Meni Juventusova liga ne znači ništa. Što se mene tiče, mogu da je ne igraju i služi samo da se uđe u Evropu

 

Znam, pricali smo o tome. Nije da mi Evropa ne znaci nista, ali kad kazem Evropa mislim na osminu finala Ligu Sampiona pa nadalje.

Link to comment

Kakav je bednik Spalletti, ko bi reko da grozdje moze da bude bas ovoliko kiselo. Sad po njemu ispade da je Radja meeeh igrac i da su najbolji igraci Rome Manolas, De Rossi i Dzeko. Pritom mu i ne treba jer Joao Mario ume da dribla bolje od njega.

 

Za to vreme trol level insejn.

 

http://res.cloudinary.com/as-roma-turbine-production/image/upload/c_fill,f_auto,g_center,q_auto,w_1199/v1/asroma-uat/opfbcgwcz5cwrhfvblr7

 

 

Plavo-crno i prugasto :D

 

Link to comment

dobar Gerson, prvi put ga gledam ...a vidim u napadu i neki turski perica ognjenovic  :fantom:

 

ako ima i penala, mrzi me da ih gledam

Edited by jiraiya
Link to comment

Izgleda da ce se desiti Mahrez :o  Pu-pu! 

 

Dabogda vam se desio. Taman adekvatna zamjena za Tottija, imaju isti broj ligaških titula. :P

 

Njemu je Arsenal prva opcija, ali nama je prva opcija Lemar kojeg nam Monaco neće da proda jer su prodali i prvi red tribina u ovom prelaznom roku.

Link to comment

Zakasnili ste za Mahrezaru, sad i da ocete nema :fantom:

 

dobar Gerson, prvi put ga gledam ...a vidim u napadu i neki turski perica ognjenovic  :fantom:

 

ako ima i penala, mrzi me da ih gledam

 

Gerson nije ni igrao do sada nesto. Uglavnom LE i nekoliko poluvremena u prvenstvu. Redak spoj odlicnih fizikalija i fine tehnike. Ono sto me brine kod njega je otac debil.  Turski Perica je sasvim fin igrac, mada jos uvek slabasan.

 

Realno nikada nismo imali ovoliku dubinu. Nema vise Torosidisa i Bradleya sa klupe, sada su B opcija sasvim fini igraci. Ako nam legne Riyad bice krvi :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...