Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Cepanka, slučajno dao gol kolenom. Ne bih ga ja uz'o ni džabe da nam ga daju. Više bi voleo da nam vrate Pavkova.

A i Marjanovic nista losija opcija :)
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

A i Marjanovic nista losija opcija :)

To da. Umesto Nome, koji bi imao malo ofanzivniju ulogu. Mislim da bi to lepo funkcionisalo.

Link to comment

To da. Umesto Nome, koji bi imao malo ofanzivniju ulogu. Mislim da bi to lepo funkcionisalo.

Ofanziva rezervisana za Arsica tako da ce Noma ici napred samo kada Arsa ne igra, pretpostavljam.

Tako da bih ja njega uz Nomu a umesto Tomica. Tomke nije brzi od Marjanovica a dalego manje ima fudbala u nogama. Ima taj skok i nesto bolju defanzivu ali Marjanovic zna da cuva loptu, da proigra, deli lopte a takodje bi dobili majstora za slobodnjake, kornere, sut iz daljine i sl. Bas bi bilo dobro uhhhh....

Samo jos nekog visockog spica, Pavkov bi mozda i funkcionisao u nekoj brzoj igri sa vise korisnih centarsuteva i vise lopte. Mada bih ja onog Partizanovca, isto jako brz, ima visinu a mislim da je duplo talentovaniji od Pavkova. Bar ono sto sam propratio o njemu. Ne bih smeo da se kladim da bi Pavkov bio nesto mnogo korisniji.

I jedva cekam da vidim tog stopera. Kaze Dmitrovic trazimo igrace sa iskustvom igranja u SL ne mnogo stare. Klisura se odlicno uklapao u taj profil.

Inace razmisljam da ovaj brodarac mozda dosao da zavrsi karijeru i da ga uzmemo da trenira mlade. Da li neko moze da iscacka neku informaciju sta ce nam on?

Link to comment

Da dovedu Klisuru, vrate Milosa Zivkovica i Cakija, dovedu Marjanovica i potpisu Petrova i ja zadovoljan, imamo ekipu do polugodja...

Link to comment

Ofanziva rezervisana za Arsica tako da ce Noma ici napred samo kada Arsa ne igra, pretpostavljam.

Ništa mu nije falilo prošle sezone kad je igrao zajedno sa Cakijem i Arsom.  Jeste igrao više po boku, ali što da ne s obzirom da trenutno po levoj strani nemamo igrača koji je u dobroj takmičarskoj formi.

Link to comment

Једна мала анегдота...

 

Јуче око 22 часа седим ја у "Y" са неким другарима (јебао их "Y") кад се око 11 иза зида појављује Цаки који излази из кафића и одлази у непознатом правцу. Добро реко', ужива човек... После пола сата иза истог зида у кафићу излазе Тончев, Пропадало, градоначелник Булатовић, онај мали Качар што му не излази из дупета, спортски Јовановић, још пар билмеза за које не знам који су и нека двојица који по конституцији делују као да су неки фудбалери. Тако они стајаше испред кафића једно 10 минута, Тончев је грлио једног од тих "фудбалера", смејаше се, само што секс није пао... После те љубавне сцене оде свако на своју страну сем Качара који се вратио унутра, а онда после 10 минута код њега долази нова екипица од 3-4 комада недефинисаних ликова где исто један од њих делује да је можда неки фудбалер.

 

И тако, делује да су неке приче и преговори били или је ова екипа толико блиска па је изашла на необавезно пиће у току утакмице деценије црно-белих, баш као што сам и ја урадио  :fantom:

Link to comment

Једна мала анегдота...

 

Јуче око 22 часа седим ја у "Y" са неким другарима (јебао их "Y") кад се око 11 иза зида појављује Цаки који излази из кафића и одлази у непознатом правцу. Добро реко', ужива човек... После пола сата иза истог зида у кафићу излазе Тончев, Пропадало, градоначелник Булатовић, онај мали Качар што му не излази из дупета, спортски Јовановић, још пар билмеза за које не знам који су и нека двојица који по конституцији делују као да су неки фудбалери. Тако они стајаше испред кафића једно 10 минута, Тончев је грлио једног од тих "фудбалера", смејаше се, само што секс није пао... После те љубавне сцене оде свако на своју страну сем Качара који се вратио унутра, а онда после 10 минута код њега долази нова екипица од 3-4 комада недефинисаних ликова где исто један од њих делује да је можда неки фудбалер.

 

И тако, делује да су неке приче и преговори били или је ова екипа толико блиска па је изашла на необавезно пиће у току утакмице деценије црно-белих, баш као што сам и ја урадио :fantom:

Pretpostavljam da bi prepoznao Subica da je bio? Kolko visoki ti sto bi mozda mogli da budu fudbaleri ? :D
Link to comment

Pretpostavljam da bi prepoznao Subica da je bio? Kolko visoki ti sto bi mozda mogli da budu fudbaleri ? :D

 

Веруј ми да никога не бих препознао, да је био Матрикс сада би имали детаљнији извештај. Ниједан није деловао много високо, више као неки бекови, играчи средине... 

Link to comment

To kultno mesto izgleda. U vreme kad se pricalo da ce Bulatko da postane gradonacelnik, leto bilo, seo sam s tadasnjom devojkom tamo, svi napolje, lep dan, naravno njoj hladno, ajde unutra cemo. Unutra sem nas niko sem Bulatka i Teletabisa, sede malo dalje i Teletabis mu nesto prica, objasnjava uz picance, kaficu... Ja joj kazem, pogledaj ih diskretno, bivsi i buduci gradonacelnik, upucuje ga u poso, ali ona Vranjanka pa je zabole za situaciju, a meni zanimljivo, stvarno su svi isti...  :piggy:

Link to comment

На билетарници рекоше ипак у пола шест. Проклети рефлектори....

Znaci pola 6 def?

Link to comment

To kultno mesto izgleda. U vreme kad se pricalo da ce Bulatko da postane gradonacelnik, leto bilo, seo sam s tadasnjom devojkom tamo, svi napolje, lep dan, naravno njoj hladno, ajde unutra cemo. Unutra sem nas niko sem Bulatka i Teletabisa, sede malo dalje i Teletabis mu nesto prica, objasnjava uz picance, kaficu... Ja joj kazem, pogledaj ih diskretno, bivsi i buduci gradonacelnik, upucuje ga u poso, ali ona Vranjanka pa je zabole za situaciju, a meni zanimljivo, stvarno su svi isti...  :piggy:

Zakljucak koji sledi nije daleko od istine .............

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Znaci pola 6 def?

На билетарници ми је речено да није у 20 него у 17:30. Тим речима. А ево и најаве на Арени, па сад коме је јасно... Рећиће ваљда на конференцији за новинаре. Ако је буде.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...