Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Evo jedna koja nije na ofingeru ...
i ja bih ovu nosila. nije to teško sašiti (onima koji znaju), ali gde da nađem takav materijal!?došla sam ovde iz drugog razloga: čini mi se da ste pominjale neko oslikavanje/bojenje svile, a ne mogu da nađem. radi li se to negde u bg?šiju mi aljinče, jednostavno, letnje lepršavo, a imam sandale svog života koje su teško uklopljive zbog kombinacije boja na njima. sad, kada bi haljini jedan tip šare, koji je boje slonove kosti, bio zagasito zelen kao detalj na sandalama, to bi bila savršena kombinacija. vidite, ja se nadam se da je moguće prefarbati samo par kvadratnih cm na haljini. znate kakav odgovor očekujem, nemojte me razočarati.to mi je palo na pamet posle današnje probe, nije mi bila prvobitna namera.
Link to comment
Ovde pise koje sve radionice imaju, imas kontakt pa pokusaj. ;)
hoću čim mi bude gotova haljina. njuškla sam i ja malo, raspitaću se kakvi su izgledi da budem sama svoj majstor. postoje neke boje za svilu koje se fiksiraju peglom, izgleda da mogu i kod njih da se nabave. možda se usudim jer su površine koje želim da prefarbam male.hvala još jednom. smile.gifjedna od osoba za kontakt se zove i preziva kao moja dalja rođaka. ponadala sam se, ali nije ona.
Link to comment

Hihihihi Ako je vec takva situacija (male povrsine) slobodno sama. Samo sacuvaj komadic da na njemu malo provezbas pre nego pocnes da se umetnicki iskazujes na haljini ;)

Link to comment
  • 3 weeks later...

kul. i blago vam se, samo se zayebajete u toj firmi.nego, jel ima itko onu dugu ravnu ljetnu haljinu, gore bez naramenica, do gleznja? nisam ih vidila ni u jednom ducanu

Link to comment
Toliko si lepa da ti haljina ni ne treba :-)
ja brojala, imam ih 27 :D( :piggy: )zacrtala sam sebi da cu do odmora svaki dan na posao da oblacim po jednu; gomilam, a ne nosim.
Link to comment
ajao slatkish :wub:slobodno i neke stikle uz ovu kombinaciju, nece se baci ;)
u originalu je bila stikla ali je trebalo trcati :)hvala na konfirmaciji, nastavljamo pravim putem!kako je vruce danas sam promenila 3 haljine. vec sve u masini za ves.nema pametnijeg odevnog artikla na +30
Link to comment
ja brojala, imam ih 27 :D( :piggy: )zacrtala sam sebi da cu do odmora svaki dan na posao da oblacim po jednu; gomilam, a ne nosim.
Mala zelena i dosta ti je. Ostale su visak.
svinjo!27dresses1.jpgppprobavita
Link to comment
Hihihihi Ako je vec takva situacija (male povrsine) slobodno sama. Samo sacuvaj komadic da na njemu malo provezbas pre nego pocnes da se umetnicki iskazujes na haljini ;)
prijavljujem neuspeh. na krpici mi se ništa ne sviđa kako izgleda, tako da ću potisnuti umetničke težnje ovaj put.ova će ostati ovakva kakva je.našla sam staru haljinu obučenu svega jednom pre 5-6 godina. bila je zanemarena jer je dugačka i deluje presvečano (i zaboravila sam da postoji). odnela sam da se skrati do kolena i mislim da ću imati još jednu upotrebljivu i po danu i uveče i za posao. jupi! samo, rekla mi da će biti gotovo tek za dva dana. obično skraćivane. sad.gifi definitivno sam blizu odluke da se odreknem šivenih haljina- nemam ja stpljenja da to čekam i probam. hoću sad i hoću odmah. biggrin.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...