Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

jos samo da sam siguran da ce se kudravom dopasti.
Kako je meni ono bilo jebeno dobro... Sad odgledah.

Pocinju stvari za koje nas spremaju od pocetka sezone - Sem je vec odavno ocito nalozen na sexy demonku, a andjeli pokazuju da su pizde u dusi. Nema jebene sanse da ce burazeri predati sluhovitu © (kao "vidovitu", samo u vezi sluha) sojku onim dvoma psihoima, posebno sad kad je ostala siroce. Fora je sto s ugledajuci big pikchr, andjeli u pravu, ali zna se da macho momci i prave dobricine big pikchre podredjuju ...jer je zivot samo 1 filozofiji.Din ce moprati da testira tezu po kojoj je on gazda andjelima, a Semu ce proci cela sezona dok ne zakljuci da i demonka ima neke svoje planove (nema sanse da je ona ovako cista i dobra i nesebicna) i to ce biti verovatno kljucno sranje na samom kraju. Zajebana situacija, a ubuduce moze biti samo jos zajebanija.Kuva se...

...i da jos jednom ponovim - jebeno dobro!

Link to comment

Je li, Kudravi, je l si ti zavrsio knjizevnost? Mislim mnogo ti dobro ide baratanje recima plus jak si na slozenicama. "Sluhovito" - neverovatno koliko ja ta rec na mestu.Ovo je epizoda koju ce i jedan Filipenko voleti. Jak intro u neka buduca desavanja koja ce se najverovatnije pretociti i u naredne sezone, jer par epizoda tesko da moze da razmrsi celu gungulu kojih smo obrisa tek postali svesni. Ono sto meni iz epizode u epizodu sve vise upada u oci su goofovi. Na pocetku ove mi je zasmetalo kada je Ana toliko jako cusnula demona u nedra da se ovaj onesvestio. Pa to nema nikakve veze sa storijom o demonima na koju smo do sada privikavani. Po duhu svog bica, nisam zakeralo, pa ni ovaj kiks ne uzimam za nesto strasno, samo se nadam da se takve stvari vise nece ponavljati. Od mene cista desetka za ovu epizodu.

Link to comment
Kako je meni ono bilo jebeno dobro... Sad odgledah.[...]...i da jos jednom ponovim - jebeno dobro!
-_-
Ruby:You have no idea what I've been through.When Lilith gets pissed, she gets creative.
хихихи kad smo vec kod nje, nedostaje mi stara Ruby, bila je bolja riba <_<
Link to comment
ma bre, mislila sam na onu iz prosle sezone:rubynn8.jpgsvaka bi je majka za snajku pozelela, gle samo ovaj bezobrazni pogled, i da nije demon, ko bi joj odoleo :wub:
Pa i ja sam mislio na nju. Meni je svaka Rubi medena :wub: :wub: :wub:
Link to comment

Интересантна је серија Супернатурал. За њу можеш мислити или да је лоша или да је најбоља икад. Трећег нема.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Kakav bombastičan svršetak, i proklet da im je ultraklifhenger. Sa anđelima za petama, demonima on rampage i Svetličićem™ koji ustaje, braća Vinčester stoje na ivici propasti :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...