Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Ja mislio da to prvo overim kad uplatim netflix, ali se setih da brit voli snimati te neke umetnosti koje sebe shvataju way too seriously, pa mi se baš i ne da...

 

 

Znači zaobići?

Link to comment

Ja mislio da to prvo overim kad uplatim netflix, ali se setih da brit voli snimati te neke umetnosti koje sebe shvataju way too seriously, pa mi se baš i ne da...

 

 

Znači zaobići?

 

iako je osnova odlična, ideja sa ______ i sa _____ , ali u dosta momenata je dosadnjikavo :(. i kraj sezone je onako ... mnjah. nekako mi deluje da ima potencijala da eksplodira u drugoj sezoni, pa je možda bolje da pogledaš (valjda će da prestanu sa tim da prepuštaju gledaocu da odluči da li ona laže ili je stvarno i da se bace na stvar)

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pa verovatno ću pogledati pre ili kasnije, nije kao da suviše cenim svoje vreme.

 

Ali moja glavna zamerka na ovo do sad što sam gledao od indie darling marling je upravo da priče nemaju pravo razrešenje nego cop-outuju sa tim prepuštanjem gledaocu, valjda se nadajući da ćemo učitati nekakvu dubinu u sve to.

Tako da pretpostavljam da ću gledati i na kraju završiti frustriran :dry:

Link to comment

Zanimljiva serija dobrim dijelom, iako i te kako ima eyerolling momenata, ali kraj... Prilicno smece. Po onome sto sam mogao procitati, da, ista prica kao i prethodni njeni uradci. 

 

Mislim, nije mi krivo sto sam pogledao, nije mi bilo dosadno, samo je... glupo. Al vrlo vjerovatno bi gledao drugu sezonu ako je bude.

Link to comment

Jesi koristio promo ono kad se pojavilo kod nas? Možeš opet, ako si tad koristio paypal sad odradi karticom i obrnuto. Uz naravno drugi mejl.

 

Btw na kraju sam dobio mesec dana besplatno, a nemam pojma zašto. Samo sam obnovio acc, nisam pravio novi.

Link to comment

Elem, the OA

 

Puno dobrih ideja ugušeno sa još više loših ideja (i jeftinim narativnim prevarama koje bodu oči). U suštini je razvučena i tematski obogaćena verzija sound of my voice, čega sam se i plašio. Ponekad se i oseća kao film od 2 sata, bespotrebno razvučen na 8. Kraj jeste užasan.

U svakom slučaju podržavam ovakve stvari jer jedva čekam da se posle navale dosadnog cinizma vrati malo mašta i sense of wonder u umetnos (zato mi je midnight special jedam od najdražih filmova ove godine). Ako bude druga gledaću, sa nikakvim očekivanjima.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Better Call Saul zbindžovan dok mi žena i dete nisu bili tu. Odlično.

 

Sad ću opet da krenem s BB od prve sezone, pa teram do kraja, kad mi se žena sledeći put evakuiše...

Link to comment

Hoće li neko banovati ovog zalutalog, aj prvo što anime nijesu crtići, već što iskazuje nepoštovanje prema franšizi na koju je brdo klinaca spiskalo brdo para za žetone :D

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...